Meguiar's Ultimate Quik Detailer Hızlı Yüzey Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

09 Aralık 2016
Meguiar's Ultimate Quik Detailer Hızlı Yüzey Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

Aynı anda hem araç yüzeyini temizleyin hem de boya korumanın ömrünü uzatın ve araç yüzeyini parlatın!

Otomobil tutkunlarına ilk sprey yüzey temizleyici sunan Meguiar's®, şimdi de boya korumanın ömrünü uzatan sprey formdaki temizleyici sunuyor. Derin bir parlaklık ve su iticilik sağlayan ileri teknolojiye sahip sprey yüzey temizleyici Ultimate Quik Detailer! Özel bir formüle sahip hızlı yüzey temizleyicimiz, göz kamaştıran sonuçlar ortaya çıkarır. Hidrofobik Polimer Teknolojisi™ sayesinde; su kaydırıcı, yıkamalar arası devam eden ve boya korumaya ilave koruma sağlayan bir özelliğe sahiptir. Devrim yaratan polimerlerin oluşturduğu reaksiyon, yüksek seviyede bir yüzey gerilimine neden olmakla birlikte; daha kaygan, daha zengin görünümlü bir yüzey ve yüksek seviyede su iticiliği sağlar. Ultimate Quik Detailer'ı uyguladıktan sonra bezin yüzeyden kaydığını hissedeceksiniz. Nazik ve yüksek kaydırıcılığa sahip formül, yeni teknolojiler dahil her tür boyada güvenle kullanılabildiği gibi, günlük yapışkan kirleri ve tozları kolaylıkla giderir. Ürünün kullanım kolaylığı ile aracınızı 10 dakikada silmenize olanak verir. Ayrıca kil uygulaması için de gereken yüzey kayganlığı sağlayarak, kil uygulamasında çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Ultimate Quik Detailer Hızlı Yüzey Temizleyici'yi Nasıl Uygulayacağım

>Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.
>En iyi sonuçlar için, serin bir yüzeye gölgede uygulayın.
>Her seferinde bir bölgede, bir miktar Ultimate Quik Detailer'ı yüzeye sıkıp, Meguiar's Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi ile yüzeye dağıtın.
>Bezin kuru kısmı ile ürünü uyguladığınız yüzeyi tekrar silin.
>Ürünün yüzeyde kendi kendine kurumasına izin vermeyin.
>Kil uygulaması için de kullanabilirsiniz.
>Ürün, yıkamalar arası yüzeyde oluşan hafif tozlanmaları gidermek içindir. Araç yüzeyinde bulunan kiri temizlemek için KULLANMAYIN. Araç yüzeyindeki kiri gidermek için Meguiar's şampuanlarımızdan birini kullanabilirsiniz.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.