Hibrit Seramik Wash & Wax Seramik Özlü Oto Yıkama Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

11 Mayıs 2022
Hibrit Seramik Wash & Wax Seramik Özlü Oto Yıkama Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

Aracınızı yıkarken SERAMİK KORUMASI kazandırın!

Araç bakımında dünya lideri olan Meguiar’s olarak, heyecan verici yeni Meguiar’s Hibrit Seramik Wash & Wax Seramik Özlü Oto Yıkama Şampuanımızı duyurmaktan gurur duyarız.

Konu araç bakımı olunca, yıkama, boyanın maksimum parlaklıkta ve en iyi şekilde görünmesini sağlamak için en temel ve en gerekli adımlardan ilkidir. Meguiar’s Hibrit Seramik serimizin, araç bakımında oyunun kurallarını değiştiren teknolojisi artık araç yıkama şampuanı olarak da sizinle!

Meguiar’s Hibrit Seramik Wash & Wax Seramik Özlü Oto Yıkama Şampuanı, daha önce deneyimlemediğiniz, eşine rastlamadığınız, mükemmel sonuçlar oluşturmak için 2 benzersiz kimyasalı tek bir şişede size sunuyor. Hibrit Seramik Seramik Özlü Şampuan, kiri ve çamuru yüzeyden nazikçe gidermek için yıkama esnasında koruma oluşturan ve az köpüren kimyasalların bileşiminden oluşur. Her kullanıldığında ekstra SiO2 (seramik özü) koruması sağlayan son teknoloji bir oto yıkama şampuanıdır. Hibrit Seramik Şampuan’ın az köpüren şampuanı ve SiO2 katkılı koruması bir araya geldiğinde, aracınızı temizler, yüzeyi kayganlaştırır ve mükemmel bir boncuklanma oluşturur. Bu 2 bileşen tek bir kovada bir araya geldiğinde bugüne kadar eşine rastlamadığınız, hiç deneyimlemediğiniz sonuçlar oluşturur ve maksimum performans elde edersiniz! Tüm araç yıkama eldivenleri ve süngerleri ile kullanılabilir. En iyi sonuçları elde etmek için Hibrit Seramik Çift Yönlü Araç Yıkama Eldiveni kullanın.

Oluşan boncuklanmaya inanamayacaksınız!

YIKAMA & WAX: Aracınızı yüzeye zarar vermeden yıkarken, ekstra Hibrit Seramik SiO2 koruması sağlar.

BONCUKLANMA & KAYGANLIK: Aracınızı yıkadığınız andan itibaren mükemmel bir kayganlık ve su tutmama kazandırır.

GÜVENLİ: Tüm boyalarda, kaplamalı, boya korumalı ve seramik kaplı araçlarda, zarar vermeden güvenle kullanılabilir.

BOYA BAKIMI: İki cila/wax uygulaması arasında kullanıldığında korumayı ve kayganlığı artırırken, aracınızı temizlemenin en etkili yoludur.

ÇOK YÖNLÜ: Hibrit Seramik Wash & Wax Seramik Özlü Şampuan, Hibrit Seramik Sprey Wax ve Hibrit Seramik Sıvı Wax ile kullanım için idealdir fakat tüm Meguiar’s waxları ile uyumludur.

Hibrit Seramik Wash & Wax Seramik Özlü Oto Yıkama Şampuanı'nı Nasıl Uygulayacağım?

En iyi sonuçları elde etmek için, aracınızın serin ve gölgede olduğundan emin olun.

Aracınız çok kirli ve çamurlu ise, aracınızı yıkamaya başlamadan önce su ile kiri yumuşatın.

Şampuanla birlikte gelen ölçek ile, her 10 litre suya 90 ml. (3 kapak) şampuan, 15 ml. (Yarım kapak) Hibrit Seramik katkısı ekleyin. Her yıkamada 10 litre su, 3 kapak şampuan ve yarım kapak Hibrit Seramik katkısı kullanırsanız, Hibrit Seramik Şampuan ile aracınızı 16 defa yıkayabilirsiniz.

Kovaya şampuanı ekleyin, 10 litre suyu ekleyin köpürtün ve en son seramik katkısını ekleyin.

En iyi sonuçlar için 10 litre su dolu kovaya 90 ml. şampuan, 15.ml Hibrit Seramik katkısı kullanın.

Hibrit Seramik katkısını kovaya eklediğinizde, şampuan ile karıştırmayın. Seramik katkısı en üstte dururken eldiveni kovaya batırın ve eldivenin, seramik katkısını emmesine izin verin.

Meguiar’s Hibrit Seramik Çift Yönlü Yıkama Eldiveni veya başka bir kaliteli mikrofiber yıkama eldiveni kullanarak aracınızın tavanından aşağılara doğru inerek, yıkamaya başlayın ve aracınızı durulayın.

Meguiar’s Water Magnet gibi kaliteli bir mikrofiber kurulama bezi kullanarak aracınızı kurulayın.

NOT: Eğer Meguiar's Çift Yönlü Yıkama Eldiveni kullanmıyor ve başka bir yıkama eldiveni kullanıyorsanız, aracı yıkadıktan sonra su vurmadan önce ürünün yüzeyde 1-2 dakika beklemesine izin verin. Daha sonra su ile aracınızı durulayın.

PROFESYONEL İPUCU: Yıkama esnasında Meguiar’s Hibrit Seramik Çift Yönlü Yıkama Eldiveni kullanılması önerilir. Eldivenin her iki tarafı da Hibrit Seramik Şampuanın, yıkama ve wax özelliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.


Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.