Hibrit Seramik Yüzey Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

30 Kasım 2020
Hibrit Seramik Yüzey Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

Aracınızı silerken bile seramik koruması ister misiniz?

Araç bakımında dünya lideri olan Meguiar’s olarak, heyecan verici yeni Meguiar’s Hibrit Seramik Yüzey Temizleyicimizi duyurmaktan gurur duyarız.

Meguiar’s Hibrit Seramik Yüzey Temizleyici, “Hibrit Seramik” koruması ile yıkama ve koruma (wax) arasındaki eksik bağlantıyı tamamlar. Yıkamalar arasında, araç yüzeyinde biriken tozu hızlı ve nazikçe gidermek ve var olan korumayı güçlendirmek istiyorsanız, Hibrit Seramik Yüzey Temizleyici size mükemmel bir çözüm sunuyor. En gelişmiş SiO2 teknolojisi ile, mevcut hidrofobik korumayı geliştirmek ve devam etmesini sağlamak için Hibrit Seramik Sprey Wax veya Hibrit Seramik Sıvı Wax uygulamaları arasında kullanılabilecek en ideal üründür. Ayrıca, daha önceden uygulanmış herhangi bir wax, cila veya kaplama ürününü hızlı bir şekilde güçlendirmek ve performansının devam etmesi için de kullanılabilir.

Bu gelişmiş formülümüz, tozu ve hafif kirleri nazikçe yüzeyden temizlerken, çılgınca boncuklanma sağlayan “Hibrit Seramik” koruma katmanı oluşturur. Parlaklığı artırırken, kaygan bir yüzey oluşturmak için kullanılabilen bu ürünümüz, var olan korumayı güçlendirmek için de kullanılabilir. Korumaya ya da kaplamalara kesinlikle zarar vermez, performansını düşürmez. Aynı zamanda sentetik kil pedinin kayganlaştırıcı ürünü olup, yüzeyde yapılacak kil uygulamasında boyanın cam kadar pürüzsüz ve kaygan olmasını sağlar. Yıkamalar arasında oluşan araç yüzeyindeki hafif kirleri, yıkamaya gerek kalmadan ve zamanda tasarruf ederek hızlıca temizleyebilirsiniz. Her türlü boyada kullanılabilir.

TEMİZLİK VE KORUMA: Sprey temizleyici, toz, parmak izi, kuş pisliği gibi kirleri nazikçe temizlerken, boncuklanma koruması sağlar.

EN İLERİ TEKNOLOJİ: En ileri teknolojimiz Hibrit Seramik SiO2 koruması içerir.

KOLAY KULLANIM: Hafif ve yeni oluşmuş kirleri kolayca sık&sil ile giderir.

GELİŞMİŞ KORUMA: Wax, seramik kaplama ve benzeri korumaları besler.

YENİ YIKANMIŞ GÖRÜNÜM: Düzenli yıkamalar arası oluşan taze kirleri, kirler yüzeye yapışma şansı bulmadan nazikçe temizler.

Hibrit Seramik Yüzey Temizleyici'yi Nasıl Uygulayacağım?

KULLANMADAN ÖNCE İYİCE ÇALKALAYIN.

En iyi sonuçlar için, araç gölgede ve yüzeyi serin olmalıdır.

Hibrit Seramik Yüzey Temizleyici’yi her seferinde bir bölüme sıkın.

Ürünü, Meguiar’s Supreme Shine Mikrofiber Bez ile veya %100 pamuklu bez ile yüzeye yayın.

Bezin kuru tarafını çevirin ve yüzeyi silin.

Yüzeyi her ilk silme işleminde, bezin ıslak tarafına dönün ve bu işlemi tüm yüzeyde tekrarlayın.

İPUCU: Yüzeyde hafif çizgiler oluşursa, ürünü doğrudan beze sıkın ve 3. ve 4. işlemi tekrarlayın. Ürünü kullanmadığınızda, şişenin içinde ürünün katmanlara ayrılması çok normaldir. Her kullanımdan önce mutlaka ürünü iyice çalkalayın. Trim ve krom aksamlarda da kullanılabilir.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.