Ultimate Snow Foam Oto Yıkama Köpüğü Nedir, Nasıl Uygulanır?

16 Ekim 2020
Ultimate Snow Foam Oto Yıkama Köpüğü Nedir, Nasıl Uygulanır?

Meguiar’s eşsiz köpük partisine davetlisiniz!

Sıradan köpüklerle aracınıza zarar vermeyin, Meguiar’s Ultimate Snow Foam Oto Yıkama Köpüğü ile aracınıza zarar vermeden temizleyin, parlatın ve koruyun.

Sıradan köpüklerin, kostik içeriği nedeniyle aracınıza zarar verdiğini ve bu köpüklerle aracınızı KESİNLİKLE yıkatmamanızı daha önce çokça belirttik. Aracınızı bu köpüklerle yıkatmanız durumunda, bu köpüklerin içeriğindeki kostiğin zamanla aracınıza zarar vereceği, boyanın üzerindeki koruyucu katmanları (wax, seramik kaplama hatta verniğin kendisi) sökerek, zaman içerisinde aracınızı matlaştırarak, oksitlenmeyi hızlandırmaya neden olacağı hakkında sürekli uyarılar yapıyoruz. Meguiar’s, her zamanki gibi bu konuda da yine yardımınıza yetişiyor!

Meguiar’s Ultimate Snow Foam Oto Yıkama Köpüğü, özellikle cilalı, boya koruma veya seramik kaplamalı araçlar için geliştirilmiştir. Boyanın üzerinde bulunan koruyucu katmanı sökmeden ve aracınızın verniğine zarar vermeden yüzeyi temizler. Xtreme Cling formülündeki yoğun köpük, yüzeye yapışır ve yol kirini yüzeyden nazikçe çözer, basınçlı su ile durulamaya olanak sağlar. Ayrıca çok kirli araçlarda da yıkama eldiveni ile temizlik gerektiğinden yüzeyi kayganlaştırır ve aracınızın çizilmesine veya hare oluşmasına engel olur.

ÖZELLİKLERİ:

Eşsiz pH nötr formülü, kostik bulundurmadığından boya korumaya ya da seramik kaplamaya zarar vermez.

Haresiz bir yıkama ve parlaklık oluşturmanın en üstün yolu.

Xtreme Cling Foam™ köpüğü, uzun süreli koruma sağlar.

Yoğun köpüğü, boya üzerine yapışır ve yol kirini basınçlı suyu kullanmadan önce nazikçe yumuşatır ayrıca daha kirli yüzeyler için, eldiven gerektiğinde yüzeyi çizmemek ve hare bırakmamak için yüzeyi kayganlaştırır.

2 şekilde kullanılan çok yönlü bir üründür. Geleneksel 2 kova tekniği ile yıkamadan önce ön yıkama olarak kullanılabilir veya mikrofiber yıkama eldiveni ile birlikte kullanılır.

Köpük, mikrofiber eldiven ve yüzey arasında mükemmel kayganlığı oluşturur ve boyanın çizilmesini minimuma indirir.

NOT: Eğer köpük yüzeye yapışmıyor ve hemen akıyorsa, aracınıza wax veya koruma uygulama vaktinin geldiğinin en belirgin işaretidir.

Ultimate Snow Foam Oto Yıkama Köpüğü'nü Nasıl Uygulayacağım?

Aracınız yıkamadan önce serin ve gölgede olmadır.

Köpük atma makineleri ile ve durulamak için basınçlı su ile kullanınız.

Yıkamaya geçmeden basınçlı su kullanarak aracınızı durulayın.

Köpük tabancasına 100 ml. Ultimate Snow Foam Oto Yıkama Şampuanını koyun, üstüne 500 ml. su (su sıcak olmamalı) ekleyin.

Aracın tavanından başlayarak tüm aracı köpük ile kaplayın.

Köpük, aracınızdan akmaya başlayana kadar bir süre bekleyin.

Eğer aracınız hafif kirli ise köpük, kiri yumuşatacaktır, basınçlı su ile aracınızı durulayın.

Aracınız yoğun bir şekilde kirli ise köpüğü püskürttükten sonra bir süre bekleyin ve yıkama eldiveni ile aracınızı yıkayın. Ardından basıncı su ile aracınızı durulayın.

Aracınız çok yoğun kirli ise, köpüğü püskürtün ve 2 kova tekniği ile aracınızı yıkayın. Basınçlı su ile aracınızı durulayın.

•Ürünün yüzeyde donmasına ya da kurumasına KESİNLİKLE İZİN VERMEYİN.

  

  

NOT: ÜRÜNÜ ODA SICAKLIĞINDA MUHAFAZA EDİNİZ. ÜRÜN, 16C ALTINDA YOĞUNLAŞMA GÖSTEREBİLİR, OLUŞAN YOĞUNLUK, ÜRÜNÜN İÇERİĞİNDEKİ “XTREME CLING” FORMÜLÜDÜR. YOĞUNLAŞMA, PERFORMANSA ETKİ ETMEDİĞİ GİBİ; ÜRÜN TEKRAR SICAK BİR ORTAMA ÇIKARTILDIĞINDA, YOĞUNLUK ÜRÜNLE BİRLİKTE TEKRAR KARIŞACAKTIR.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.