Quik Scratch Eraser Kit Çizik Giderme Kiti Nedir, Nasıl Uygulanır?

14 Eylül 2020
Quik Scratch Eraser Kit Çizik Giderme Kiti Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kılcal çizikleri gidermek için aradığınız her şey bu kitte!

Araç bakım endüstrisinde dünya lideri Meguiar’s olarak, Meguiar’s Quik Scratch Eraser Çizik Giderici Kit’i duyurmaktan gurur duyarız.

Kılcal çizikleri, ince hareleri ve yüzey lekelerini el ile gidermek oldukça zaman ve enerji gerektirir. El ile çalışmak istemiyorsunuz fakat evinizde makine bulunmuyorsa ya da el ile giderilemeyecek çiziklerin olduğu durumlarda Meguiar’s Quik Scratch Eraser Çizik Giderici Kit yardımınıza koşuyor. Çizik Giderme Kiti, ince çizikleri ve hareleri çok az zaman ve enerji gerektirecek şekilde gidermek için ihtiyacınız olan her şeyi size sunmaktadır. Sadece matkabınız olması yeterli! Çizik giderici kit, matkap ucuna takmak için, Meguiar’s ın tescillenmiş, yüksek aşındırıcılığa sahip 4 inch Çizik Giderme Süngeri ile birlikte gelmektedir. Ayrıca kit içerisinde bulunan ScratchX 2.0, ince çizikleri ve harelenmeleri gidermede size zaman ve enerjiden tasarruf sağlayacaktır.

Meguiar’s ScratchX 2.0'ı, hafif çizikleri ve harelenmeleri, kapı kolları etrafındaki tırnak izlerini, hafif kusurları ve daha fazlasını hızlı ve güvenli bir şekilde gideren mikro aşındırıcılar içerir! Kitin son üyesi, ScratchX 2.0’ı yüzeyden güvenle ve çizmeden temizleyen; ardında da mükemmel bir yüzey bırakan yüksek teknoloji, 1. sınıf mikrofiber bezdir.

İnce çizikler için matkabın çalışmasını sağlamanız yeterli, gerisini Meguiar’s Quik Scratch Eraser Çizik Giderici Kit halleder!

Minimum Çaba: İnce çizikleri ve boyadaki kusurları minimum çabayla giderin.

Çizikleri ve İzleri Giderin: İnce çizikleri ve boyadaki kusurları gidermek için matkabınızın gücünü kullanın.

Matkap Etkinliği: Çizik giderici sünger, Scratchx 2.0 ve matkabınız sizin yerinize çalışıyor.

Tam Tamına Bir Kit: Kit, ince çizikleri ve lekeleri hızlı & güvenli bir şekilde gidermek için, ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Güvenli: Tüm parlak boyalarda ve vernikli yüzeylerde güvenle ve etkili bir şekilde kullanılır.

Meguiar's Quik Scratch Eraser Kit Çizik giderme Kiti'ni Nasıl Uygulayacağım?

•Kitin içinden çıkan matkap ucu süngerini matkabınıza yerleştirin.

•ScratchX 2.0’ı kullanmadan önce iyice çalkalayın.

•Aracınızın yüzeyi temiz ve kuru, uygulama yapılan yer kapalı bir alanda veya gölgede olmalıdır.

•Az miktar ürünü, çizik giderme süngerine dökün.

•Birbirini kesen dairesel hareketler ile sağ-sol ve yukarı-aşağı hareketlerle, hafif baskı uygulayarak, yüzeyde süngeri gezdirin.

•Çok fazla baskı uygulamayın veya süngeri aynı yüzeyde çok fazla tutmayın. Sünger çok agresif olduğundan, boyalı yüzeyde yanık oluşturabilirsiniz.

•Ürünün yüzeyde kurumasına gerek yoktur. Uygulamadan sonra mikrofiber bez ile ürün fazlalığını alacak şekilde yüzeyi silin.

•Tüm bölgelerde aynı şekilde uygulama yapabilirsiniz.

•Tüm boyalı yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.