Meguiar's Türkiye Covid-19 Coronavirus Duyurusu

17 Mart 2020
Meguiar's Türkiye Covid-19 Coronavirus Duyurusu

Değerli Meguiar’s Tutkunları,

Dünya’da ve özellikle ülkemizde yayılan Covid-19 Coronavirus vakalarını yakından takip etmekteyiz. Hori-Zon A.Ş. olarak, herkes gibi biz de gereken önlemleri almış bulunmaktayız.

Aldığımız önlemler kapsamında, web sitemizden ve diğer platformlardan ürün satışımız devam edecektir. Biz, her zaman olduğu gibi yine sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışacak; verdiğiniz siparişleri eksiksiz ve en kısa sürede tarafınıza ulaştırmaya çalışacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu durum sebebi ile, siparişlerinizde, bizden veya bizden kaynaklı olmayan nedenlerle (kargo, depo vs.), gecikmeler yaşanabilir. Bu durumu anlayışla karşılamanızı rica ederiz.

Hori-Zon A.Ş. olarak, insan sağlığının her şeyin üstünde geldiğinin bilincindeyiz ve siz Meguiar’s Tutkunlarına da gereken önlemleri almanızı, bu süreçte sadece yetkili mercilerin uyarılarını ve duyurularını dikkate almanızı, kulak vermenizi öneririz. Sosyal medyada dolaşan ve kulaktan kulağa yayılan asılsız bilgileri dikkate almayın ve paylaşımını yapmayın. Sağlık Bakanlığımızın açıkladığı 14 kurala harfiyen uyun ve mümkün olduğu sürece evde kalmaya özen gösterin. Unutmayın ki; hiçbir şey insan hayatının üzerinde değildir.

Hepinize sağlıklı günler dileriz.

#EvdeKal

Hori-Zon A.Ş.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.