Meguiar's Hakkında

29 Mart 2016
Meguiar's Hakkında

Bundan bir asır önce kurucu Frank Meguiar Jr.’ın garajında basit bir mobilya cilası laboratuvarı olarak başlayan bu iş, şu an Meguiar’s ailesinin kılavuzluğunda dördüncü jenerasyonunu devam ettirmekte. Frank Meguiar Jr., 1901 yılında şişeye doldurduğu ilk mobilya cilasının, bundan 100 yıl sonra bu şekilde gelişeceğini, herhalde en çılgın rüyasında bile göremezdi.

1923 yılında işimiz, ürün imal etmek için herkesin yardım ettiği tam bir aile işiydi. Frank Meguiar Jr. o zamanlar ailenin giderlerini karşılamak için, bir önceki akşam yapılmış malzemeleri tanıtır ve satardı.

Frank Meguiar Jr., daha ilk mobilya cilasından itibaren işini mükemmel ürünler ve kullanıcı isteklerini anlamak üzerine kurdu. Bugün Meguiar’s ile dünya çağındaki ciddi otomobil tutkunları arasındaki yakın ve kuvvetli ilişki markaya bir güven ve saygı oluşturmuş, otomobil hobisini bir yaşam tarzı haline getirmiştir. Bugüne kadar aile, otomobil tutkunları ve profesyonelleri heyecanlandıracak ve ilişkilerini kuvvetlendirecek ürünler üretmeye kendini adamıştır.

Frank Meguiar Jr.’ın kalite ve değer tutkusu bugün de özel ürünler ithal etmemizi sağlıyor.

Meguiar’s INC., yıllar içerisinde oto bakım ürünleri konusuna dünya lideri oldu. Yeni jenerasyon ürün ve ekipmanlarını, otomobil tutkunlarına sunmaktan gurur duyuyor. Sektörde kalite ve performans için yeni standartlar oluşturmaya çabalıyoruz.

1936’da aile garajından çıkıp, bu ofise taşınıldı.

1950’lerde üretilen Profesyonel Ürün Serisi “Mirror Bright” reklam kampanyası.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.