Meguiar's Ultimate Polish Cila Nedir, Nasıl Uygulanır?

06 Aralık 2016
Meguiar's Ultimate Polish Cila Nedir, Nasıl Uygulanır?

Maksimum parlaklık ve yansıma için wax uygulamasından önceki son adım!

Sizlere daha önce "Show Car Parlaklığı İçin 5 Adım" blog yazımıda bahsettiğimiz gibi, Meguiar's ürünlerinde cilalama opsiyonel bir adımdır.

Eğer aracınıza ekstra parlaklık ve derin bir yansıma kazandırmak istiyorsanız; çok uzağa gitmenize gerek yok... Ultimate Polish Cila ile istediğiniz sonuçları hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ultimate Polish Cila, özellikle koyu renk araçlarda, wax uygulamasından önce aracın rengine derinlik kazandırır. İnce harelenmeleri ve bez izlerini ayna parlaklığı kazandırarak elimine eder. Tüm parlak boyalarda ve vernikli yüzeylerde güvenlik şekilde kullanılabilir. Wax öncesi ince bir film tabakası oluşturarak yüzeydeki ince hare izlerini giderir, yüksek parlaklıkta derin ve ıslak görünümlü bir yansıma oluşturur.

Ultimate Polish Cila'yı Nasıl Uygulayacağım?

>Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.
>Sadece parlak boyalarda kullanın. Mat ve saten görünümlü boyalarda kullanmayın.
>En iyi sonucu elde etmek için, temiz ve soğumuş yüzeye, gölgede ya da kapalı bir yerde uygulama yapın.
>Küçük bölgeler halinde çalışın. Böylece ürünü silmek daha kolay olacaktır.
>ÜRÜNÜN YÜZEYDE KURUMASINA İZİN VERMEYİN.
>İnatçı lekeleri, su lekelerini ve daha büyük yüzey hatalarını gidermek için öncesinde Ultimate Compound kullanın.
>EL İLE UYGULAMA: Meguiar's el ile uygulama pedinin üzerine az miktar ürünü dökün. Dairesel hareketlerle, hafif baskı uygulayarak, her seferinde bir bölüme uygulayın ve bölge başına 4-6 kesişen daire yaparak uygulayın. Meguiar's Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi veya %100 pamuklu bir bez ile artık ürünü yüzeyden silin. Bezin temiz tarafı ile son defa yüzeyi silin.
>DA ORBİTAL CİLA MAKİNESİ İLE UYGULAMA: Temiz cila pedinin üzerine az miktar ürünü dökün. Makineyi boya yüzeyine yerleştirin ve orta hızda dairesel hareketlerle, hafif baskı uygulayarak, her seferinde bir bölüme uygulayın ve bölge başına 4-6  kesişen daire yaparak uygulayın. Ekstra parlaklık veya hare izlerini gidermek için gerekirse tekrar uygulama yapın. Meguiar's Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi veya %100 pamuklu bir bez ile artık ürünü yüzeyden silin. Bezin temiz tarafı ile son defa yüzeyi silin.
>Vinil, lastik, plastik, boyasız veya gözenekli bölgelere ürünün gelmemesine özen gösterin.
>Yüksek parlaklığı korumak için, Ultimate Wax gibi herhangi bir Meguiar's Wax ürünlerimizden birini kullanın.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.