Meguiar's Paint Protect 365 Gün Koruma Nedir, Nasıl Uygulanır?

13 Nisan 2017
Meguiar's Paint Protect 365 Gün Koruma Nedir, Nasıl Uygulanır?

365 gün suya dayanıklılık!

Waxlardan uygulaması daha kolay, şaşırtıcı derecede boncuklanma yaratan Paint Protect! Güçlü boya koruma artık daha da kolaylaştı.

Boyalı yüzey, plastik, metal & krom gibi tüm yüzeylerde güvenle kullanabileceğiniz Paint Protect 365 Gün Koruma, yüzeylerde beyaz leke bırakmaz ve saf sentetik bir formüle sahiptir. Makineye veya uğraşa gerek yok. Sürün, silin! Meguiar’s tek uygulamada kuvvetli bir koruma sağlıyor. 1 yıl içinde* haftalık yıkamalarda, boncuklanmanın devam etmesinden korumanın olduğunu anlayacaksınız.

PAINT PROTECT 365 GÜN KORUMA ÜRÜNÜMÜZÜ WAX İLE KARIŞTIRMAYIN. ÜRÜN SADECE SU TUTMAMA VE BONCUKLANMA SAĞLAYAN BİR ÜRÜNDÜR. PARLAKLIK VEYA ÇİZİK/HARE GİDERME GİBİ BİR ÖZELLİĞİ BULUNMAMAKTADIR.

Paint Protect 365 Gün Koruma'yı Nasıl Uygulayacağım?

•Cam yüzeylere uygulanmaması tavsiye edilir.

•En iyi sonuçlar için, Meguiar's şampuanları ile aracınızı el ile yıkayın, kurulayın ve daha sonra Paint Protect'i soğuk ve kuru yüzeye uygulayın.

•Az miktar Paint Protect ürününü El ile Uygulama Pedi'ne dökün; daha sonra tüm aracın üzerinde ince, düz bir katman halinde ürünü yayın. Gerekirse ürünü pede tekrar döküp işleme devam edin.

•Ürünün 3-5 dakika kurumasını bekledikten sonra Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi ile silin. Bezin temiz tarafı ile aracınızı tekrar silin.

•Ürün, waxlar gibi kuruduktan sonra buğulu bir yüzey bırakmaz; fakat 3-5 dakika içerisinde yüzeye işler.

•Ürünün tam performans göstermesi ve tamamen kürleşmesi için araç yüzeyinde hiçbir işlem yapmadan 24 saat beklenmesi gerekmektedir.

*52 defa pH dengeli araç şampuanı ve el ile yıkamaya göre baz alınmıştır.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.