Meguiar's Mirror Bright™ Wheel Cleaner Jant Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

16 Mart 2017
Meguiar's Mirror Bright™ Wheel Cleaner Jant Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

110 yılı aşkın tecrübe ve teknoloji birleşti, geleneklerimize bağlı Mirror Bright™ Wheel Cleaner Jant Temizleyici ortaya çıktı.

Her nesilde, arzu ve yetenek sahibi, el emeği ile işler yapanlar olmuştur. Belki bu dededen kalma bir mirastır, belki de modern zamanda yaşayan eski bir ruh.

Geleneksel değerler ile yeni bir yaklaşım… Nostaljik ama eski değil… Bazen eskilerden olanı alır, daha iyi hale getirirsiniz. Bazı zamanlar ise, geçmiş geleneklere bağlı kalarak yeni bir şey oluşturursunuz.

Gelenek. Yeniden.

1901’de Frank Meguiar Jr., mobilya ve yeni çıkan otomobillerin yüzeylerini mükemmel hale getirmek için Mirror Bright Cila Şirketi’ni kurdu. O şirket, bugün Meguiar’s® INC. haline geldi. Tüm yeni Mirror Bright™ otomobil bakım ürünleri, şirketin geçmişini ve geleneğini, modern kimya ve Güney Kaliforniya’daki laboratuvarımızda hazırlanmış yeni formüller ile onurlandırıyor. Mirror Bright ürünleri, performans ve basit uygulama üzerine odaklanarak, otomobilinizde şaşırtıcı ve kolayca elde edilen ayna parlaklığı görünümü sunar.

Mirror Bright™ Wheel Cleaner Jant Temizleyici, içeriğinde bulunan özel seçilmiş güçlü fakat zarar vermeyen kimyasal bileşenler sayesinde tozu, kiri ve balata tozunu göz açıp kapayıncaya kadar temizler. Mirror Bright™ Jant Temizleyici, krom, kaplama, boyalı, cilalı ve alüminyum olmak üzere TÜM jantları temizlemek için kesin çözümdür. pH dengeli formülü sayesinde tüm jant ve fren parçaları için güvenlidir. Motosiklet jantları için de kullanılabilir.

Mirror Bright™ Wheel Cleaner Jant Temizleyici'yi Nasıl Kullanacağım?

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.
Gölgede ve dokunulabilir derece soğuk jantlar üzerinde uygulama yapın.
4 jantın tamamına bolca sıkın.
Ürünün, 1-2 dakika yüzeyde kirleri çözmesine izin verin fakat ürünün jant üzerinde kurumasına izin vermeyin.
En iyi sonucu elde etmek için, jantları yumuşak bir fırça ile fırçalayın.
Bütün jantları iyice durulayın daha sonra %100 pamuklu yumuşak bir havlu veya Meguiar's Water Magnet Kurulama Bezi ile jantlarınızı kurulayın.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.