Meguiar's Mirror Bright™ Polishing Wax Koruyucu Cila Nedir, Nasıl Uygulanır?

13 Mart 2017
Meguiar's Mirror Bright™ Polishing Wax Koruyucu Cila Nedir, Nasıl Uygulanır?

110 yılı aşkın tecrübe ve teknoloji birleşti, geleneklerimize bağlı Mirror Bright™ Polishing Wax Koruyucu Cila ortaya çıktı.

Her nesilde, arzu ve yetenek sahibi, el emeği ile işler yapanlar olmuştur. Belki bu dededen kalma bir mirastır, belki de modern zamanda yaşayan eski bir ruh.

Geleneksel değerler ile yeni bir yaklaşım… Nostaljik ama eski değil… Bazen eskilerden olanı alır, daha iyi hale getirirsiniz. Bazı zamanlar ise, geçmiş geleneklere bağlı kalarak yeni bir şey oluşturursunuz.

Gelenek. Yeniden.

1901’de Frank Meguiar Jr., mobilya ve yeni çıkan otomobillerin yüzeylerini mükemmel hale getirmek için Mirror Bright Cila Şirketi’ni kurdu. O şirket, bugün Meguiar’s® INC. haline geldi. Tüm yeni Mirror Bright™ otomobil bakım ürünleri, şirketin geçmişini ve geleneğini, modern kimya ve Güney Kaliforniya’daki laboratuvarımızda hazırlanmış yeni formüller ile onurlandırıyor. Mirror Bright ürünleri, performans ve basit uygulama üzerine odaklanarak, otomobilinizde şaşırtıcı ve kolayca elde edilen ayna parlaklığı görünümü sunar.

Mirror Bright™ Polishing Wax Koruyucu Cila, aracınızın yüzeyinde maksimum parlaklık, derinlik sağlarken, ayna gibi bir yüzey oluşturur. Eşsiz formülünde bulunan doğal ve sentetik içeriği sayesinde, yüzeyde oluşturduğu koruma ile parlaklığı yüzeye hapseder. Boyanın parlaklığını geri kazandırır ve cila işlemi gibi tek ve basit adımda parlaklık oluşturur ve korur. Lake, emaye ve vernikli yüzeyler dahil, tüm parlak yüzeylerde mükemmel sonuç verir.

Mirror Bright™ Polishing Wax Koruyucu Cila'yı Nasıl Uygulayacağım?

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.
Temiz, soğuk yüzeye gölgede ya da kapalı bir alanda uygulayın.
El ile veya Meguiar's DA Polisher Orbital Cila Makinesi ile uygulanabilir.
Ürünü uygulamadan önce kauçuk, vinil, kumaş ve plastik aksamları maskelediğinizden emin olun.
Temiz, %100 pamuklu bir bez veya uygulama pedinin üzerine bir miktar ürünü dökün.
Dairesel hareketler ile ürünü yüzeye iyice yedirin.
Ürün, yüzeyde buğulanmış bir görüntü oluşturana kadar bekleyin, daha sonra %100 pamuklu bir bez veya Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi ile fazla ürünü yüzeyden silin.
Eski veya harelenmiş yüzeylerde ikinci bir uygulama gerekebilir.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.