x
GERİ DÖN 15 Mart 2017

4.5 100

Mirror Bright™ Leather Lotion Deri Losyonu

110 yılı aşkın tecrübe ve teknolji birleşti, geleneklerimize bağlı Mirror Bright™ Leather Lotion Deri Losyonu ortaya çıktı.

Her nesilde, arzu ve yetenek sahibi, el emeği ile işler yapanlar olmuştur. Belki bu dededen kalma bir mirastır, belki de modern zamanda yaşayan eski bir ruh.

Geleneksel değerler ile yeni bir yaklaşım… Nostaljik ama eski değil… Bazen eskilerden olanı alır, daha iyi hale getirirsiniz. Bazı zamanlar ise, geçmiş geleneklere bağlı kalarak yeni bir şey oluşturursunuz.

Gelenek. Yeniden.

1901’de Frank Meguiar Jr., mobilya ve yeni çıkan otomobillerin yüzeylerini mükemmel hale getirmek için Mirror Bright Cila Şirketi’ni kurdu. O şirket, bugün Meguiar’s® INC. haline geldi. Tüm yeni Mirror Bright™ otomobil bakım ürünleri, şirketin geçmişini ve geleneğini, modern kimya ve Güney Kaliforniya’daki laboratuvarımızda hazırlanmış yeni formüller ile onurlandırıyor. Mirror Bright ürünleri, performans ve basit uygulama üzerine odaklanarak, otomobilinizde şaşırtıcı ve kolayca elde edilen ayna parlaklığı görünümü sunar.

Mirror Bright™ Leather Lotion Deri Losyonu, 100 yılı aşkın tecrübe ve en kaliteli doğal ve nemlendirici kimyasalların bileşimi ile formülize edilmiştir. Zor yüzeylerde çalışmak için formüle edilen ürün, kaygan bir yüzey ve sahte bir parlaklık bırakmadan, tek adımda temizler, besler ve korur. Deri yüzeye zarar vermeyen temizleyiciler, zamanla biriken kiri ve tozu temizlemeye yardımcı olur. Kakao yağı, jojoba yağı ve aloe karışımı, yumuşak ve esnek bir his & görünüm bırakarak deriyi besler. UV ışın koruması, deriyi güneşin zararlı ışınlarından korur ve bu sayede aracınızın deri kısımları her zaman yeni gibi görünür.

Mirror Bright™ Leather Lotion Deri Losyonu'nu Nasıl Kullanacağım?

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.
Serin bir yüzeye uygulayın.
Renk atması gibi durumlarla karşılaşmamanız ve ürünün uyumluluğunu test etmek için ilk olarak göze çarpmayan, küçük bir bölgede uygulayın.
Az miktarda ürünü yumuşak, temiz bir havluya ya da el pedine dökün ve her seferinde bir bölümü yapacak şekilde deri yüzeyine hafifçe uygulayın.
Eğer uygulamayı bez ile yapıyorsanız, ürünü silmek için ayrı, temiz ve %100 pamuklu bir bez veya Meguiar's Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi kullanın.
Bezin temiz ve kuru tarafını çevirip, yüzeyi tekrar silin.
SÜET YÜZEYLER İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Paylaş
Beğen
Facebook Yorumları
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN !
Meguiar's Müşteri Hizmetleri 0216 523 94 60 Copyright 2013 - 2016 . Meguiar's Türkiye | Email:info@horizon-as.com.tr
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.