Meguiar's Mirror Bright™ Detailing Spray Temizleyici Sprey Nedir, Nasıl Uygulanır?

14 Mart 2017
Meguiar's Mirror Bright™ Detailing Spray Temizleyici Sprey Nedir, Nasıl Uygulanır?

110 yılı aşkın tecrübe ve teknoloji birleşti, geleneklerimize bağlı Mirror Bright™ Detailing Spray Temizleyici Sprey ortaya çıktı.

Her nesilde, arzu ve yetenek sahibi, el emeği ile işler yapanlar olmuştur. Belki bu dededen kalma bir mirastır, belki de modern zamanda yaşayan eski bir ruh.

Geleneksel değerler ile yeni bir yaklaşım… Nostaljik ama eski değil… Bazen eskilerden olanı alır, daha iyi hale getirirsiniz. Bazı zamanlar ise, geçmiş geleneklere bağlı kalarak yeni bir şey oluşturursunuz.

Gelenek. Yeniden.

1901’de Frank Meguiar Jr., mobilya ve yeni çıkan otomobillerin yüzeylerini mükemmel hale getirmek için Mirror Bright Cila Şirketi’ni kurdu. O şirket, bugün Meguiar’s® INC. haline geldi. Tüm yeni Mirror Bright™ otomobil bakım ürünleri, şirketin geçmişini ve geleneğini, modern kimya ve Güney Kaliforniya’daki laboratuvarımızda hazırlanmış yeni formüller ile onurlandırıyor. Mirror Bright ürünleri, performans ve basit uygulama üzerine odaklanarak, otomobilinizde şaşırtıcı ve kolayca elde edilen ayna parlaklığı görünümü sunar.

Mirror Bright™ Detailing Spray Temizleyici Sprey, otomobilinizin kişisel kahyası gibidir. Tozu, parmak izlerini, lekeleri, aracınızın hem içinde hem de dışında temizleme konusunda üstün performans sağlar. “Yeni temizlenmiş” görünümünü korumanın en fantastik yolu!

Otomobilinizin iç ve dış yüzeylerini nazikçe temizler ve parlatır. Çizmeyen özel formülü, lake, emaye ve vernikli yüzeyler dahil, tüm boyalı yüzeyler için mükemmel sonuç verir. Yıkamalar arası kuş pisliğini, kiri ve kirliliğe yol açan etkenleri gidermek için idealdir. Mirror Bright Temizleyici Sprey ayrıca aracınızın iç kısmında bulunan göstergeleri, navigasyon ekranlarını, ön paneli, plastik aksamları hatta deri kısımları da güvenle temizler.

Mirror Bright™ Detailer Spray Temizleyici Sprey'i Nasıl Kullanacağım?

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.
Temiz, soğuk yüzeye, gölgede ya da kapalı bir alanda uygulayın.

İÇ KISIM TEMİZLİĞİ:
Ürünü %100 pamuklu veya Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi'ne sıkın ve yüzeyi nazikçe silin.

DIŞ YÜZEY TEMİZLİĞİ:
Ürünü doğrudan yüzeye sıkın.
Ürünün yüzeyde yayılmasını bekleyin, daha sonra %100 pamuklu bez veya Meguiar's Supreme Shine Mikrofiber Bez ile yüzeyi nazikçe silin.
Bezin kuru ve temiz kısmını çevirin ve yüzeyi tekrar silin.

NOT: Kuş pisliği ya da ağır kirleri, yüzeye yapışmadan bir an önce temizleyin.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.