Meguiar's Mirror Bright™ Automobile Shampoo Otomobil Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

09 Mart 2017
Meguiar's Mirror Bright™ Automobile Shampoo Otomobil Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

110 yılı aşkın tecrübe ve teknoloji birleşti, geleneklerimize bağlı Mirror Bright™ ürünleri ortaya çıktı.

Her nesilde, arzu ve yetenek sahibi, el emeği ile zorlu işler yapanlar olmuştur. Belki bu dededen kalma bir mirastır, belki de modern zamanda yaşayan eski bir ruh.

Geleneksel değerler ile yeni bir yaklaşım... Nostaljik ama eski değil... Bazen eskilerden olanı alır, daha iyi hale getirirsiniz. Bazı zamanlar ise; geçmiş geleneklere bağlı kalarak yeni bir şey oluşturursunuz.

Gelenek. Yeniden.

1901’de Frank Meguiar Jr., mobilya ve yeni çıkan otomobillerin yüzeylerini mükemmel hale getirmek için Mirror Bright Cila Şirketi’ni kurdu. O şirket, bugün Meguiar’s® INC. haline geldi. Tüm yeni Mirror Bright™ otomobil bakım ürünleri, şirketin geçmişini ve geleneğini, modern kimya ve Güney Kaliforniya’daki laboratuvarımızda hazırlanmış yeni formüller ile onurlandırıyor. Mirror Bright ürünleri, performans ve basit uygulama üzerine odaklanarak, otomobilinizde şaşırtıcı ve kolayca elde edilen ayna parlaklığı görünümü sunar.

Mirror Bright™ Otomobil Şampuanı, 110 yılı aşkın tecrübe ve Ar-Ge ile geliştirilmiş olup; tüm otomobil yüzeylerinde güvenle kullanılabilir. Zengin, Carnauba özlü formülü, aracınızın yüzeyini yalnızca temizlemekle kalmaz, aynı zamanda yıkama sırasında arıcınızın yüzeyinde koruyucu bir katman bırakır. Düzenli kullanıldığında, Mirror Bright™ Koruyucu Cila’nın ömrünü uzatır.

Üstün nitelikli Mirror Bright Otomobil Şampuanı, tozu, yol kirini ve yüzeyi kirleten tüm maddeleri nazikçe temizlerken, aracınızın boyasını besler ve korur. Zengin, carnauba özlü formülü, göz alıcı parlaklık sağlarken, ardında koruyucu bir Carnauba katmanı bırakır.

Mirror Bright™ Otomobil Şampuanı'nı Nasıl Kullanacağım?

Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

Soğuk yüzeye gölgede ya da kapalı bir alanda uygulayın.
Kir ve tozu, aracınızın yukarısından aşağıya doğru önce durulayın ve yumuşamasını sağlayın.
1 kapak dolusu ürünü, 4 lt. su ile karıştırın ve aracınızın üstünden aşağıya doğru, mikrofiber yıkama eldiveni kullanarak uygulayın.
Yine yukarıdan aşağıya doğru, Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi kullanarak aracınızı kurulayın.
Ürünün ve suyun yüzeyde kurumasına izin vermeyin.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.