Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama Nedir, Nasıl Uygulanır?

20 Ekim 2017
Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama Nedir, Nasıl Uygulanır?

115 yılı aşkın tecrübe ve AR-GE’nin sonucu Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama ürünümüzü tanıtmaktan gurur duyarız!

Otomotiv boyalarının korunmasına adanmış, wax ve polimerler üzerinde 115 yılı aşkın AR-GE sonrasında, Meguiar's, şimdi boya korumayı yepyeni bir seviyeye taşıyor. Uzun süreli boya koruma için profesyonel bir seramik kaplama sistemi olan, tamamen yeni, M688 Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplamayı sunarız. M688, kürleştiğinde, ekstrem koşullar altında bile puslanma, çatlama veya soyulma gibi ihtimallere karşı koruyucu bir katman oluşturur. M688, boyanın asit yağmurları, endüstriyel yağışlar, UV ışınları hatta yüzey aşınması gibi çevresel etkilere karşı korunmasına yardımcı olur. Bu ultra gelişmiş hibrit polisiloksan formülü, boya ile süper dayanıklı bir bağ oluşturmakla kalmaz; aynı zamanda parlaklığı artırır ve şu ana kadarki en dayanıklı boya korumayı sunar. Aşırı seviyede boncuklanma sağlar ve suyun yüzey ile temasında, yüzeyden hızla akmasını sağlar. Paranızı her şeyi vaat eden ve boş yere heyecan yaratan seramik kaplamalara harcamayın.

M688 Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama içeriğinde;

60 ml. Meguiar’s seramik kaplama ürünü,

1 adet geliştirilmiş uygulama süngeri,

1 adet Mikrofiber bez,

1 çift uygulama eldiveni,

1 adet yumuşak boyalarda kullanabileceğiniz uygulama süngerinin etrafını sarmak için mikrofiber havlu bulunmaktadır.

Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama’yı Nasıl Uygulayacağım?

Öncelikle ürünümüz, profesyoneller için geliştirilmiş olup; sadece seramik kaplama konusunda profesyonelleşmiş kişilerin ürünü uygulamasını tavsiye ederiz. Uyarımızı yaptıktan sonra sizleri uygulama videomuz ile başbaşa bırakıyoruz.

Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama’nın Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Videoda bahsettiğimiz gibi aracınızı kesinlikle D-110 Hyper Wash, D-111 Shampoo Plus veya Meguiar’s amatör ürün grubundaki pH nötr şampuanlarla yıkamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra yine videomuzda bahsettiğimiz gibi yeni ürünümüz olan M699 Deep Crystal Top Coat Bakım Spreyi kullanarak M688'in parlaklığını, korumasını ve su kaydırıcı özelliğini destekleyebilirsiniz.

Peki nedir bu M699 Deep Crystal Top Coat Bakım Spreyi? Bakım spreyimiz, “seramik kaplama sonrası aracım parlaklığını ve su iticiliğini korusun; fakat hangi ürünü kullanmalıyım?” sorularını tarihe gömüyor. Deep Crystal Top Coat Bakım Spreyi, M688 Seramik Kaplama için özel olarak geliştirilmiş bir bakım spreyidir. Bunun yanında tüm seramik kaplama ürünlerinin bakımı için de kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımı sonucu seramik kaplamanın su iticilik özelliğini korumasına yardımcı olur, parlak ve derin bir yüzey görünümünü destekler ve seramik kaplamanın koruma ve dayanıklılığını korumasını sağlar.

Kolay uygulanabilir olması, seramik kaplamanın bakımının yapılmasını da kolaylaştırır. Ürünü yüzeye sıkın, ürün yüzeyde 2-3 saniye kaldıktan sonra silin.

NOT: M688 Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama’da olduğu gibi M699 Deep Crystal Top Coat Bakım Spreyi’nin de kürleşme süresi 24 saattir. Bu süre boyunca aracınıza herhangi bir uygulama yapmayın veya yıkamayın.

M688 Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating Seramik Kaplama Uygulama Kılavuzu’na BURADAN ulaşabilirsiniz.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.