Meguiar's Dual Action Polisher Orbital Cila Makinesi Nedir?

29 Eylül 2017
Meguiar's Dual Action Polisher Orbital Cila Makinesi Nedir?

1901’den bugüne gelinen son nokta… Dual Action Polisher Orbital Cila Makinesi

Meguiar’s olarak, Frank Meguiar Jr. ile 1901’de başlayan yolculuğumuz, dünyanın önde gelen araç bakım ürünleri üretici markalarından biri olarak devam etmektedir. Bu süre zarfında Meguiar’s olarak misyonumuz her zaman kullanıcı odaklı olmaktı ve bu misyonumuz hala devam etmektedir. Zaman içerisinde teknoloji ve dünya çapında kullanıcılarımızın istekleri geliştikçe araç bakımında da köklü değişiklikler oluşmaya başladı. Artık kullanıcılar daha az ürün ile profesyonel bakıma yakın sonuç almak istiyorlar. Kullanıcıların isteklerine cevap vermek adına Meguiar’s 2012 yılında DA Sistemi (Dual Action) geliştirmiştir. Dual Action Sistem nedir diye soracak olursanız, buradaki yazımızı okumanızda fayda var; çünkü birazdan bahsedeceğimiz konu daha önceden bahsettiğimiz “DA Sistem Nedir?” adlı konunun devamı niteliğindedir. Öncelikle “DA Sistem Nedir?” yazımızı okuyup daha sonra bu yazımıza devam etmenizde fayda var.

DA Sistem’de, orbital çalışma prensibi vardır. Orbital sistem denince akla ilk olarak orbital makineler gelmektedir. Bugün sizlere Meguiar’sın 2016 yılında piyasaya sürdüğü Dual Action Polisher Orbital Cila Makinesinden bahsedeceğiz.

Meguiar’s Dual Action Orbital Cila Makinesi (MT-310), profesyonel boya koruma işi yapanların ve boyahane teknisyenlerinin aynı zamanda tecrübeli amatörlerin de en iyi sonucu alması için tasarlanmıştır. Profesyoneller tarafından, profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Ergonomik formu, hafifliği, çok rulmanlı olması ve Dijital Tork Yönetimli hız kontrol elemanıyla Amerika’da çok tercih edilen bir ekipman olmuştur. Orbital çalışmaya uygun Meguiar’s sünger ve mikrofiber pedleriyle beraber bir sistem olarak kullanıldığında arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanız mümkün olacaktır.

MT310 Dual Action Polisher Orbital Cila Makinesi'nin Avantajları Nelerdir?

Ergonomik bir dizayna sahip olup, kullanıcısını zorlanmadan ve yormadan pasta, cila ya da wax uygulama olanağı sağlar.

Kademeli başlatma özelliği ile çalıştırdığınızda bir anda kontrolden çıkmaz ve çok daha güvenli bir uygulama olanağı sağlar. Ayrıca tetik kilitleyici özelliği sayesinde, tetiğe sürekli olarak basılı tutmanıza gerek yoktur.

Parmakla ayarlanabilir hız kontrolü size 3000 – 7500 Orbit Per Minute (Dakikada Salınım Sayısı) arasında geçiş imkanı sağlayarak, daha hızlı pasta işlemi ve çok daha üstün cila ve wax işlemi yapmanızı sağlar.

Dijital Tork Yönetimi, yüksek baskılara dayanıklı olup; yüksek baskı uygulansa bile, ayarlamış olduğunuz hız seviyesini korumak için gerekli torku elektronik olarak kendiliğinden ayarlar. Bu sayede aracınızın her yerine homojen şekilde işlem yapmış olursunuz.

Çoklu rulman tasarımlı ağırlık dengeleyici sistem, makinenin dayanıklılığını artırarak, pürüzsüz ve hassas bir denge sağlar.

Çok seçenekli kontrol imkanı, siz nasıl rahat kullanmak isterseniz, D tutacağını ona göre ayarlama imkanı sağlar. Profesyonellerin ya da amatörlerin yetenek seviyesine göre konforu ve kontrolü artırır.

Güvenli ve universal tasarım, 8mm salınım çapı ve her tabana uyan yapısı ile her yüzeyde pasta, cila ve wax uygulaması için mükemmeldir.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.