Meguiar's Carpet & Interior Halı ve Döşeme Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

23 Haziran 2017
Meguiar's Carpet & Interior Halı ve Döşeme Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

Aracınızdaki döşemeler artık bize emanet!

Kahve, ruj, yağ ve diğer zor lekeler aracınızın halı ve iç döşemesinin bir parçası olmak zorunda değil. Meguiar’s Carpet & Interior Halı ve Döşeme Temizleyici, yüzeyin rengini değiştirmeden inatçı lekeleri yüzeyden kaldırarak derinlemesine bir temizlik sağlarken, lekelerin kusma yaparak tekrar ortaya çıkmamasını sağlar. Halı, döşeme, emniyet kemeri kayışı, vinil kapı panelleri hatta kauçuk veya kumaş paspaslardaki en zor lekeleri bile gidermek için ideal bir üründür. Güçlüdür fakat aynı zamanda güvenlidir. Toksik değildir ve kalıntı bırakmaz. Cildinize, çevreye ve kumaş yüzeylere zarar vermez. Kumaş bölgelerin rengini attırmadan, derinlemesine temizlik sağlar. Carpet & Interior Halı ve Döşeme Temizleyici, hem yağ hem de su bazlı lekeleri etkili bir şekilde giderir.

Carpet & Interior Halı ve Döşeme Temizleyici'yi Nasıl Uygulayacağım?

Ürünü yüzeye direk olarak sıkın ve en az 30 saniye boyunca lekeye nüfuz etmesine izin verin.

Yüzeyi temiz ve kuru bir Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi ile veya %100 pamuklu bir bezle, lekenin beze geçmesini sağlayacak şekilde hafifçe silin.

Yüzeyi her sildiğinizde bezin temiz bir bölümünü kullanın.

Son olarak, tüm yüzeyi bir başka temiz, kuru bir bez ile silin.

Bazı inatçı lekeler (özellikle kahve lekeleri) ikinci bir uygulama gerektirebilir.

NOT: Leke oluştuktan sonra, en kısa sürede bu lekeyi çıkarmak her zaman en iyisidir. Zaman ne kadar uzarsa lekeyi de çıkarmak o kadar zor olur.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.