Meguiar's All Purpose Cleaner Genel Temizleyici (APC) Nedir, Nasıl Uygulanır?

30 Haziran 2017
Meguiar's All Purpose Cleaner Genel Temizleyici (APC) Nedir, Nasıl Uygulanır?

Profesyonel ürünümüzün gücü artık sizin ellerinizde!

Meguiar’s All Purpose Cleaner Genel Temizleyici, profesyonel ürün serimizde (Profesyonel All Purpose Cleaner Genel Temizleyicisu ve sabunun çıkaramadığı kirleri ve lekeleri giderebilmek için tasarlanmış çok güçlü bir üründür. Ürün, etkili formülü korunup; su ile seyreltilmiş hali üretilerek, amatör ürün grubuna da hizmet etmesi için tekrardan tasarlanmıştır.

Çamurluklar, davlumbazlar, marşpiyeller gibi yıkamada esnasında ulaşılması ve temizlemesi zor noktaların temizliğinde kullanabileceğiniz All Purpose Cleaner Genel Temizleyici, yüzeyde beyaz leke bırakmadan hızlı ve etkili bir temizlik çözümü sunar. APC Genel Temizleyici, aynı zamanda vinil aksamlar, trim parçalar, döşemeler, kauçuk alanlar, kromlar ve çok daha fazla bölgenin kolayca temizlemek için tek bir üründür! Sabun veya geleneksel genel temizleyicilerin gideremeyeceği ağır kirler için geliştirilmiştir. Aracınızın hem içinde hem de dışındaki inatçı lekeleri, yağı ve zifti çıkarmanıza imkan verir.

All Purpose Cleaner Genel Temizleyici'yi Nasıl Kullanacağım?

•Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.

•Gölgede ve soğuk yüzeye uygulayın.

•Kumaş döşemeler üzerinde uygulama yaparken renk atması olup olmadığını test etmek için her zaman ilk olarak göze çarpmayan bir bölgeye küçük bir parça haline uygulayın ve kurumaya bırakın.

•Ürünü temizlenecek yüzeye direkt olarak sıkın.

•Ürünün yüzeye nüfuz etmesi için 1 dakika bekleyin.

•Opsiyonel olarak dilerseniz fırça kullanıp ürünü uygulayabilirsiniz.

•Ürünü yüzeyden silin veya uyguladığınız bölgeye bağlı olarak durulayın.

NOT: KAPLAMASIZ ALÜMİNYUM, DERİ, ŞEFFAF PLASTİK VEYA DOKUNMATİK EKRAN GİBİ YÜZEYLERE UYGULAMAYIN.

PROFESYONEL İPUCU: Davlumbazlar genelde araç temizlendikten sonra çok göze batmaktadır. Bu bölgelerde çok büyük bir fark yaratabilirsiniz: Davlumbazları APC Genel Temizleyici ile temizledikten sonra bu bölgelere Supreme Shine Plastik, Vinil ve Torpido Temizleyici & Koruyucu Sprey’i (BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ) tüm yüzeyi kaplayacak şekilde sıkın ve yüzeyde kurumasını bekleyin. Çıkan sonuca şaşıracaksınız!

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.