Meguiar's Ultimate Leather Balm Deri Temizleyici & Koruyucu Krem Nedir, Nasıl Uygulanır?

05 Nisan 2017
Meguiar's Ultimate Leather Balm Deri Temizleyici & Koruyucu Krem Nedir, Nasıl Uygulanır?

Meguiar's en ileri teknoloji deri bakımı!

Meguiar's, deri bakımında seviyeyi bir adım ileri taşıyarak, sizlere Ultimate Leather Balm Deri Temizleyici & Koruyucu Krem'i sunuyor.

Ultimate Serisinin üstün özellikleri, artık deri bakımında birleşti. Ultimate Leather Balm Deri Temizleyici & Koruyucu Krem'in benzersiz formülü, tek adımda temizler, besler ve korur. Deri bakımının "Ultimate" serisine yakışır performans göstermesi için üstün doğal bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Deri yüzeyleri yeni görünümüne kavuşturur. Zarar vermeyen temizleyici formülü, deriyi gençleştirirken; kiri ve tozu gidermeye yardımcı olur. Zengin kako yağı ve üstün jojoba yağı, deriyi beslerken ardında yumuşak bir his ve görünüm bırakır. UV koruma özelliği ile deriyi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korur ve derinin en iyi şekilde görünmesini sağlar. Zengin krem formülü ile deri yüzeyleri yumuşatır ve besler. Ürünün içinden çıkan el ile uygulama pedi, ürünün deri yüzeylere pürüzsüz ve düzgün bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Ultimate Leather Balm Deri Temizleyici & Koruyucu Krem'i Nasıl Uygulayacağım?

En iyi sonuçlar için soğuk ve temiz bir yüzeye uygulayın.
Küçük ve göz ile görülmeyen bir alanda ürünün renk uyumunu ve renk atmaya neden olup olmadığını kontrol edin.
Bir miktar ürünü el ile uygulama pedine dökün ve her seferinde 1 bölgeye uygulama yapacak şekilde deri yüzey üzerinde uygulama yapın. Daha iyi temizlik sağlamak için ürünü Supreme Shine Mikrofiber Bez ile uygulayın.
Ürünü silmek için ayrı bir havlu veya mikrofiber bez kullanın. Bezin temiz tarafı ile deri yüzeyi ikinci defa silerek en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

NOT: Delikli deri yüzeyler için az miktar ürün kullanın ve baskı yapmadan yüzeye uygulayın.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.