Meguiar's Ultimate Interior Detailer Kauçuk Plastik Vinil Torpido Temizleyici Sprey Nedir, Nasıl Uygulanır?

05 Ağustos 2016
Meguiar's Ultimate Interior Detailer Kauçuk Plastik Vinil Torpido Temizleyici Sprey Nedir, Nasıl Uygulanır?

Hiçbir kir Ultimate Interior Detailer'ın elinden kaçamaz!

Araçların iç temizliği, hep angarya iş olarak görülmektedir. Çok detaylı bir işlem olarak düşünülmektedir. "Dışı temiz olsa yeter, içini sadece ben görüyorum" diye düşünenlerdenseniz; Meguiar's olarak, sizlere aracınızın iç temizliğini çok kolay hale getirecek, detaylarda boğulmamanızı sağlayacak bir ürün sunmaktayız. Ultimate Interior Detailer... Sadece sıkıp, silin!

Ultimate Interior Detailer Kauçuk Plastik Vinil ve Torpido Temizleyici Sprey, iç kısımları temizlemenin en hızlı yoludur. Aracınızı her yıkattığınızda veya sildiğinizde, iç kısmı da yeni temizlenmiş görünümüne kavuşturabilirsiniz. Yaklaşık 5 dakika içerisinde, aracınızın iç kısmı temizlenmiş ve taze bir kokuya sahip olabilir. İç kısımdaki plastik, vinil, deri, kauçuk, metal aksamları hatta navigasyon ekranlarını hızlı ve kolay bir bakımdan geçirebilirsiniz. Güvenli ve üstün formülü, yüzeydeki toz, kül, kir, pislik, sıçrama ve parmak izlerini artık bırakmadan giderir. Yüzeyde yağlı artık bırakan geleneksel temizleyicileri aksine, Ultimate Interior Detailer, ardında yağlı bir yüzey bırakmaz ve iç kısımda doğal, pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Ultimate Serisinin koruma özelliğin barındıran ürün, uygulama yapılan bölgeyi UV ışınlarına karşı da korur*

*Protectant ürünlerine göre daha az koruma özelliği vardır. Sadece koruyucu olarak kullanmanız tavsiye edilmez.

Ultimate Interior Detailer Kauçuk Plastik Vinil ve Torpido Temizleyici'yi Nasıl Kullanacağım?

Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.

En iyi sonuçlar için serin bir yüzeye ve gölgede uygulayın.

Tavsiye edilen uygulama: Ürünü, Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi'ne sıkıp, yüzeye homojen olarak yayın. Bezin temiz tarafı ile yüzeyi silin.

Opsiyonel uygulama: Ürünü uygulamak istediğiniz yüzeye direkt olarak sıkın ve Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi ile yayın ve bezin temiz tarafı ile silin.

Yüksek parlaklık için, %100 pamuklu bir bez kullanın.

Bakımsız yüzeyler için 2-3 uygulama gerekebilir.

Cam, boyalı yüzey, lastik araları, motosiklet ya da bisiklet selesi ve pedalları gibi yüzeylere uygulamayın.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.