Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner Cam Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

21 Haziran 2017
Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner Cam Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

Camları aynaya dönüştürme vakti!

Trafikte araç kullanmak gün geçtikçe daha zor hale gelirken; bakımsız camlar ile bu sürüşü daha zor hale getirmeyin. Özellikle ön ve arka camın bakımsızlığı görüş mesafenizi büyük oranda etkilemektedir. Ayrıca bakımsız camlar, aracınızın dış görünümüne olumsuz etkide bulunacak; çirkin bir görünüm oluşturacaktır.

Meguiar’s Perfect Clarity Cam Temizleyici, cam ve aynaları temizlemenin en etkili yoludur. Formülü, yılların tecrübesi ve en hızlı, en etkili temizliğin yolunu bulmak için denenen farklı temizleyicilerin harmanlanması ile oluşmuştur. Eşsiz “sık ve sil” formülü, en kirli camda bile üstün temizleme kabiliyeti göstermesi için geliştirilmiştir. Buğuyu, yol kirini, sigara dumanının camlarda oluşturduğu is kalıntısını, kuş pisliğini ve böcek kalıntılarını güvenle ve rahatça temizler. Buğulanmayı önleyen bu formül, su/toz tutmaz ve aracınızın camlarında uzun süre netlik sağlar. Tüm renkli ve filmli camlarda kullanıma uygundur.

Perfect Clarity Glass Cleaner Cam Temizleyici'yi Nasıl Kullanacağım?

•Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

•En iyi sonuçlar için serin yüzeye gölgede ya da kapalı bir alanda uygulayın.

•Şeffaf plastik (far gibi), boyalı yüzey veya LCD ekranlarında kullanıma uygun değildir.

•Ürünü direkt olarak her seferinde bir bölgeye olacak şekilde cama sıkın.

•Kiri yumuşatmak için yumuşak temiz bir havlu veya Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi kullanarak ürünü yüzeye yayın.

•Bezin kuru tarafına katlayın ve ürünü yüzeyden silin. Camı kurumaya bırakın.

İPUCU: Dış camda son silme işlemi yaparken, camı bezle yatay hareketler silin. Camın iç taraflarını silerken ise, bezle dikey hareketler ile silin. Bu metot, camın hangi tarafının tekrar silinmesi gerektiğini anlamanızı sağlayacaktır.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Bu arada yazımızın sonunda siz Meguiar's Tutkunları'na bir sürprizimiz olsun; yakında Meguiar's, Cam Pastası ve Cam Cilası çıkartacaktır. Gelişmelerden yine sizleri haberdar edeceğiz. Takipte kalın.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.