Meguiar's Odor Eliminator Koku Giderici Nedir, Nasıl Uygulanır?

05 Mayıs 2017
Meguiar's Odor Eliminator Koku Giderici Nedir, Nasıl Uygulanır?

Aracınızdaki kötü kokulara elveda deyin!

Kimi zaman sigara, kimi zaman dökülen bir yiyecek veya evcil hayvan; tüm bunlar aracınızın içinde kötü kokulara neden olur. Zamanla aracınızın içine gereken bakım yapılmadığında ise bu kokular siner ve sonunda aracınızın içi, rahatsız edici kokulara sahip bir ortama dönüşür.

Kokuları geçici olarak gidermeyin! Meguiar’s Odor Eliminator Koku Giderici, istenmeyen kokuları hızlı bir şekilde gidermek için sizlere kalıcı çözüm sunar. Klasik koku spreyleri veya koku gidericileri gibi kokuyu örtmez; Meguiar’s benzersiz koku giderme teknolojisi sayesinde, kokunun bulunduğu yer ısındığında veya ıslandığında kokuyu tekrar bırakmaz ve aracınızın içi her daim ferah ve temiz kokar.

Meguiar’s Odor Eliminator Koku Giderici, aracınızdaki kötü kokuları yok etmeye geliyor. Aracınızın içindeki kötü kokuları geleneksel koku gidericiler gibi kapatıp, zamanla tekrar oluşmasına neden olmaz; tamamen giderir. Sigara, yemek, evcil hayvan ve dahası gibi en zorlu kokuları anında giderir. Kullanımı kolay; sadece sıkın ve koku yok olsun.

Odor Eliminator Koku Giderici'yi Nasıl Kullanacağım?

•Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

•Kokular genellikle kumaş parçalarına sıkışır. Bu yüzden ürünü halı, döşeme ve diğer kumaş yüzeyler üzerinde kullanın.

•Ürünü ince bir katman halinde kumaş bölgeye, nemlenene kadar sıkın. Uygulama yapılan yer ürün ile ıslanmamalı sadece nemli olmalı.

•Ürünün yüzeye nüfuz etmesini ve kendi kendine kurumasını bekleyin.

•Fırçalamaya gerek yoktur.

•Aşırı koku sorunları için ikinci bir uygulama hatta 2-3 gün üst üste uygulama yapmanız gerekebilir.

•Evinizde de kullanabilirsiniz.

NOT: Ürünü kullanmadan önce araç iç temizliği mutlaka yapılmalıdır. Temizlik yapılmayan araçta kullanıldığında ve kötü kokuya neden olan durumun tekrar edilmesi durumunda kötü kokular devam edecektir.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.