x
GERİ DÖN 13 Temmuz 2016

4.5 100

Motor Temizleyici ve Motor Parlatıcı Koruyucu Spreyler

Bırakın Meguiar's ürünleri ile motorunuz nefes alsın!

Motor temizliği hepimiz için çok önemli biliyoruz. Kirlenmiş ve çevrenin tüm tozunu yutmuş bir motoru gözünüzün önüne getirin... Artık bu kötü görünümü, Meguiar's ile gidermek çok kolay!

Motor temizliğinde ve korumasında "hangi ürünü kullansam?" sorularını rafa kaldırıyoruz ve sizlere Meguiar's Motor Temizleyici Sprey ve Meguiar's Motor Parlatıcı ve Koruyucu Sprey ürünlerimizi sunuyoruz.

Adım - 1: Meguiar's Engine Cleaner Motor Temizleyici Sprey

Meguiar's Engine Cleaner Motor Temizleyici Sprey, motorun hızlıca ve kolayca temizliği için tasarlanmıştır. Güvenli ve taze kokulu formülü ile kir, yağ ve pisliği motor parçalarından hızlıca ve kolayca kaldırır. Sprey formu, ulaşılması zor bölgelerde bile verimli bir temizlik imkanı sağlar. Doğada da çözünebilen bir yapıya sahiptir. Kauçuk ve platik yüzeylerde güvenle kullanılabildiği gibi motora gelen boruların ve kelepçelerin de solmasını engeller.

Meguiar's Engine Cleaner Motor Temizleyici Sprey Ürününü Nasıl Kullanacağım?

En iyi sonucu almak için, aracınızın gölgede ve motorunun soğuk olduğundan emin olun.

Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayın ve araç üreticisinin motor için bakım yönergelerini okuyun.

Hassas elektronik aksamları korumaya aldığınızdan emin olun.

Su ile tüm motoru durulayın ve kaba kiri giderin.

Temizleyiciyi bolca püskürtün ve 2 - 3 dakika motora nüfuz etmesi için bekleyin. Ağır kirler için fırça ile fırçalayın veya Meguiar's Mikrofiber Yıkama Eldiveni ile ürünü yayın.

Eğer ürün, sprey formda olduğundan, boyalı yüzeye gelmiş ise; en kısa zamanda boyalı yüzeye temas eden bölgeyi bol su ile durulayın.

Ürünün motor üzerinde kurumasına izin vermeden bol su ile motoru durulayın ve motorun kendiliğinden kurumasına izin verin.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Adım - 2: Meguiar's Engine Dressing Motor Parlatıcı ve Koruyucu Sprey

Meguiar's Motor Temizleyici ürünümüzün takım arkadaşı! Kaputun altında bulunan tüm parçalara yeni görünümü kazandırır. Motor parçalarına kontrollü parlaklık* ve uzun ömürlü bir koruma sağlar. Deriye zarar vermeyen, solvent içermeyen formülü, motor yüzeyinde ve çevresinde bulunan parçalarda yağlı bir yüzey bırakmaz. Bu üstün formül, motor parçalarının çatlamasını, solmasını, sertleşmesini önler ve ardında uzun süreli parlak bir görünüm veya doğal bir görünüm bırakır.

Meguiar's Engine Dressing Motor Parlatıcı ve Koruyucu Ürününü Nasıl Kullanacağım?

En iyi sonucu elde etmek için, motoru önce Meguiar's Motor Temizleyici ile temizleyin ve kurulayın.

Aracınız gölgede ve motor soğuk olmalıdır.

Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayın ve araç üreticisinin motor için bakım yönergelerini okuyun.

Hassas elektronik kısımları kapattığınızdan emin olun.

Ürünü motorun üzerine sıkıp, birkaç dakika kurumasını bekleyin. En yüksek performans için, ürünü el pedine veya mikrofiber beze sıkıp, motor yüzeyine homojen olarak yayıp, ürünün tüm yüzeyi kaplamasını sağlayın.

Ürünü uyguladıktan sonra motoru su ile DURULAMAYIN.

*Kontrollü Parlaklık: Yüzeyin parlaklığına siz karar verirsiniz. Ürünü bol kullanırsanız, parlak bir yüzey elde edersiniz. Ürünü daha az kullanırsanız, doğal bir görünüm elde edersiniz.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Paylaş
Beğen
Facebook Yorumları
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN !
Meguiar's Müşteri Hizmetleri 0216 523 94 60 Copyright 2013 - 2018 . Meguiar's Türkiye | Email:info@horizon-as.com.tr
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.