Meguiar's Aksesuarlar: Uygulama Pedleri

13 Temmuz 2017
Meguiar's Aksesuarlar: Uygulama Pedleri

Pasta, cila ve wax grubunun en iyi arkadaşları.

Bu yazıyı okuyanların araçlarına düzenli bakım yaptığını ve araçlarının sürekli Show-Car görünümünde olmasını istediklerini iyi biliyoruz. Meguiar’s Ürünler blog kategorimizde, aracınızın Show-Car görünümünde olmasını sağlayan amatör ürün grubundaki ürünlerimizin ne işe yaradığını ve nasıl kullanılacağını sizlere anlattık. Burada ürünleri kullanırken sizlere belli başlı uygulama ekipmanından bahsettik. Bu yazımızda uygulama ekipmanlarının neler olduklarından ve nasıl kullanacağınızdan bahsetmeye devam edeceğiz.

Aracınızın içinde ve dışında yapılacak bakım işlemleri için birçok ürünümüz bulunmaktadır. Bu ürünler ile aracınızın hem için hem de dışını Show-Car görünümüne kavuşturabilirsiniz. Peki bu ürünleri neler ile uygulayacaksınız? Meguiar’s Uygulama Pedleri, pasta, cila, wax ve sprey ürünlerin uygulamasını yapabileceğiniz, aracınızın iç ve dış yüzeyine zarar vermeden uygulama yapmanıza imkan sağlayan ürünlerdir. Gelin bu 2 ürünün ne olduğundan ve nerelerde kullanabileceğinizden bahsedelim.

High Tech El İle Uygulama Pedi

Meguiar’s High Tech El İle Uygulama Pedi, yumuşak köpüklü ve dar hücreli yapısı ile aracınızın hem dışındaki yüzeylerde hem de deri, vinil, kauçuk dahil tüm iç yüzeylerde pürüzsüz ve güvenli bir uygulama imkanı sağlar. Pasta, cila, wax, losyon, jel, sprey ve koruyucu ürünlerin kullanımı içindir. İç kısımda deri, vinil ve plastik yüzeylerde uygulama için idealdir.

Even Coat Mikrofiber Uygulama Pedi

Even Coat Mikrofiber Uygulama Pedi, özel mikrofiber yapısı ile cila ve wax uygulamalarında mükemmel sonuçlar verir. Uzun süreli kullanımı ve yıkanabilir olması sebebi ile araç parlatma işleminde en iyi yardımcınız olacaktır. Uygulama için ideal bir boyuta sahip olup, uygulama sırasında sizi yormaz ve rahat bir uygulamaya imkan verir. Mikrofiber yastık gibi bir yapıya sahip olduğundan basıncı eşit şekilde dağıtarak uygulamalarınızın kusursuz olmasını sağlar. Haresiz ve Show-Car parlaklığa sahip bir yüzey için mükemmel bir uygulama pedidir.

Uygulama Pedlerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

•High Tech El İle Uygulama Pedi ve Even Coat Mikrofiber Uygulama Pedi çamaşır makinesinde yıkanabilir.

•Uygulama yapıldıktan sonra ürünleri SADECE mikrofiber ürünler ile yıkayın.

•Çamaşır suyu ya da yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.

•Kurutma makinesine atmayın, düşük ısıda kurutun ya da kendiliğinden kurumaya bırakın.

High Tech El İle Uygulama Pedi

Even Coat Mikrofiber Uygulama Pedi

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.