Meguiar's Aksesuarlar: Kurulama - Silme Bezi ve Yıkama Eldiveni

11 Temmuz 2017
Meguiar's Aksesuarlar: Kurulama - Silme Bezi ve Yıkama Eldiveni

Araç yüzey bakımında olmazsa olmazlarımız.

Bu yazıyı okuyanların araçlarına düzenli bakım yaptığını ve araçlarının sürekli Show-Car görünümünde olmasını istediklerini iyi biliyoruz. Meguiar’s Ürünler blog kategorimizde, aracınızın Show-Car görünümünde olmasını sağlayan amatör ürün grubundaki ürünlerimizin ne işe yaradığını ve nasıl kullanılacağını sizlere anlattık. Burada ürünleri kullanırken sizlere belli başlı uygulama ekipmanından bahsettik. Şimdi sizlere bu uygulama ekipmanlarının neler olduklarından ve nasıl kullanacağınızdan bahsedeceğiz.

Meguiar’s, aksesuar ürünlerinde çeşitlilik sağlayarak, herkesin ve her uygulamanın ihtiyacına göre bir ürün geliştirmiştir. İlk olarak tekstil ürünleri kategorisine giren Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi, Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi ve Wash Mitt Mikrofiber Yıkama Eldiveni ürünlerimizden bahsedelim.

Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi

Water Magnet, ultra lüks yapısı ile geleneksel kurulama bezlerine kıyasla 2 kat daha fazla su emiciliğe sahiptir. Bu sayede yıkama sonrası kurulama süresini azaltır ve aracınızın yüzeyinde su lekelerinin kalmasına engel olur. Kareli yapısı sayesinde suyun bezin içinde hapsolmasını sağlar. 50x75 cm’lik boyutu ve 360 GSM'e sahip yapısı ile çok daha büyük bir alanda suyu emer ve kurulama işlemini kolaylaştırır.

Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi

Supreme Shine Mikforiber Silme Bezi, üstün yumuşak dokusu ile uygulamalardan sonra inanılmaz bir sonuç verir. Kalın, derin ve çift taraflı yapısı ile geleneksel mikrofiber bezlere kıyasla 3 kat daha fazla ürün emer ve mikrofiber yapısı, uygulama sonrası ürün kalıntılarını silmek için gereken gücü ve çabayı azaltır.

Pasta, cila, wax ve sprey ürünleri silmenin en hızlı ve en kolay yoludur. Boyalı yüzey, cam, plastik ve krom gibi yüzeylerde Show-Car parlaklığı oluşturmak için ideal üründür. Mikrofiber yapısı ile bez izi oluşturmadan silme işlemi sağlarsınız.

Ayrıca  Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezinizi evinizdeki eşyaların temizliğinde ve toz alımında da kullanabilirsiniz.

Wash Mitt Mikrofiber Yıkama Eldiveni

Yeni ve geliştirilmiş yıkama eldivenimiz, araç yıkamada olmazsa olmaz bir üründür. Kiri kaldırıp içine hapsederken; haresiz ve çiziksiz bir yıkama deneyimi sunar. Emici mikrofiber yapısı daha fazla su ve köpük taşır. Aracınızı Show-Car parlaklığına ulaştırmak için en ideal yıkama eldivenidir.

Mikrofiber Ürünlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

•Meguiar’s mikrofiber kurulama bezi, silme bezi ve yıkama eldiveni çamaşır makinesinde yıkanabilir.

•Uygulama yapıldıktan sonra ürünleri SADECE mikrofiber ürünler ile yıkayın.

•Çamaşır suyu ya da yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.

•Kurutma makinesine atmayın, düşük ısıda kurutun ya da kendiliğinden kurumaya bırakın.

Water Magnet Mikrofiber Kurulama Bezi

Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi

Wash Mitt Mikrofiber Yıkama Eldiveni

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.