Lastik Bakımı ve Önemi Nedir?

22 Temmuz 2016
Lastik Bakımı ve Önemi Nedir?

"Lastiğin de bakımı mı olur arkadaş? Siz de iyice abarttınız!" demeden önce yazımızı okuyun...

Araç lastikleri, yol ve çevre şartlarının ağır yükü ile en çok etkileşim halinde olan parçalardan biridir. Ayrıca kendiliğinde koruması da bulunmadığından (boyalı yüzeyde boyanın vernik katmanı tarafından korunması gibi), yıpranması çok kolaydır, eskir ve bu koruma işi tamamen biz araç sahiplerine kalmıştır. Lastik bakımı düzenli yapılmayan araçların lastikleri zaman içerisinde kahverengileşerek, daha çabuk yıpranır.

Meguiar's olarak lastiklerinizin ömrünü uzun tutmanıza yardımcı olacak ürünler sunmaktayız. Tüm lastik parlatıcı ve koruyucu ürünlerimiz, lastiklerinizi UV ışınlarından koruyarak, lastiklerinizin kahverengileşmesini önler, lastiklerin eskime süresini uzatır ve ardında siyah ve parlak bir görünüm bırakır. Suya ve çamura da dayanıklı formülleri ile lastik temizliğinde de çok büyük kolaylık sağlar.

Unutmayın ki; lastik bakımı için kullanacağınız ürünler, lastik dişlerine sürülmemesi gerektiğinden (oluşturduğu kayganlık, güvenli sürüşü tehdit edebilir), lastik dişlerindeki erimelere karşı bir koruma sağlamamaktadır.

Lastik parlatıcı ve koruyucu ürünlerimizi kısaca tanıyalım.

Ultimate Black Lastik Parlatıcı ve Koruyucu Sprey

En ileri teknoloji lastik bakım ürünümüz. Lastiklerinize uzun ömürlü parlaklık sağlarken; derin, siyah ve ıslak bir görünüm oluşturur. Hidrofobik özelliği sayesinde uzun süre su tutmama özelliği kazandırır.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Endurance Tire Spray Lastik Parlatıcı ve Koruyucu Sprey

Uzun süreli performans gösteren ve yüksek parlaklık veren ürün arıyorsanız, çok uzağa gitmeyin! Patentli formülü, UV ışınlarına ve lastiğin kahverengileşmesine karşı uzun süreli koruma sağlar. Lastikleriniz zengin, koyu ve parlak bir renk alır. Sıradan lastik parlatıcı ürünlerine kıyasla daha uzun, haftalar boyu dayanıklılık sağlar.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Endurance High Gloss Tire Gel Lastik Parlatıcı ve Koruyucu Jel

Araç tutkunları arasında en popüler ürün! Günler değil, haftalar süren koruma. Tekrarlanan yıkamalara ve yağmura karşı bile dayanıklıdır. Efsanevi formülü lastiklerin kahverengileşmesini önler, lekelenmeye ve akmaya engel olur.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

NXT Generation Insane Shine Lastik Parlatıcı ve Koruyucu Sprey

NXT ile lastik bakımını bir seviye ileri taşıyın! Sprey formu, hızlı ve kolayca uygulamaya imkan sağlar. Derin, koyu ve ıslak bir görünüm kazandırırken, Sentetik Polimer Teknolojisi sayesinde lastiklerin çevresindeki kahverengileşmeyi, çatlamayı ve eskimeyi önler.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

NXT Generation Insane Shine Lastik Parlatıcı ve Koruyucu Aerosol

Lastiklerinizde yüksek parlaklık ve derin bir "ıslak" görünüm... Lastiklerinize derin bir parlaklık verirken, kahverengileşmeyi önleyip lastiklerinizin ömrünü uzatır.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Çok yakında yeni bir lastik parlatıcı ve koruyucu bir ürünümüz gelecek ve yepyeni bir teknoloji ile görenleri hayran bırakacak; gece karanlığında bile... Detayları ürün Türkiye'ye geldiğinde paylaşacağız, fakat şimdilik bu sürpriz aramızda kalsın.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.