Meguiar's Hibrit Seramik Sprey Wax Nedir, Nasıl Uygulanır?

19 Mart 2019
Meguiar's Hibrit Seramik Sprey Wax Nedir, Nasıl Uygulanır?

Seramik uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

En son teknoloji, en ileri seviye boya koruma sağlayan ve kolay kullanıma sahip bir wax ister misiniz? Meguiar’s Hibrit Seramik Sprey Wax isteğinizi gerçekleştiriyor! Hibrit Seramik Wax’ın tamamen yeni, gelişmiş SiO2 Hibrit teknolojisiyle, uygulaması çok kolay olan seramik koruması elde edersiniz. Kolay kullanımdan konu açılmışken; yıkama esnasında aracınıza seramik koruması kazandırabilirsiniz. İşte bu kadar basit!

Sofistike, hibrit seramik kimyası, su ile etkileşime geçerek, aracınızın tüm dış yüzeylerinde kalın, yüksek dirençli bir koruma sağlar. Aracınızı duruladıktan sonra çılgın su boncuklarını görünce şaşıracaksınız. Pasta işlemi gibi ürünü baskı ile ovalama işlemi yok, kürleşme süresi yok, makine kullanımı yok, toz yok!

Alışılagelmiş değil ve kesinlikle heyecan verici

Meguiar's Hibrit Seramik Sprey Wax'ı Nasıl Uygulayacağım?

•Ürünü kullanmadan önce kesinlikle İYİCE ÇALKALAYIN.

•Araç, gölgede ve yüzeyi soğuk olmalıdır.

•Aracınızı Meguiar’s Şampuanları ile, şampuanların kullanım talimatlarına uygun olarak yıkayın.

•Aracınızı duruladıktan ve yüzeydeki tüm araç şampuanından arındırdıktan sonra, aracınızı kurulamayın. Meguiar’s Hibrit Seramik Sprey Wax’ı aracınızın tüm yüzeye sıkın.

a. İLK DEFA KULLANIMDA:

Aracınızı yıkadıktan sonra kurulamadan önce Meguiar's Water Magnet gibi kaliteli bir kurulama bezi ile ürünü yüzeye yayın.

b. DAHA SONRAKİ KULLANIMLARDA:

Aracın tavanından başlayarak aracınızı ikinci defa durulamaya başlayın. Ürün su ile etkileşime geçtiği için hidrofobik gücü, tüm aracın yüzeyine yayılacaktır.

•Water Magnet kullanarak aracınızı kurulayın.

NOT: İhmal edilmiş yüzeyler için mutlaka "A" yöntemi ile uygulama yapın.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.