Meguiar's Heavy Duty Multi Purpose Cleaner Ağır Leke Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

04 Mayıs 2018
Meguiar's Heavy Duty Multi Purpose Cleaner Ağır Leke Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

Profesyonel ürünlerimizin temizleme gücü artık elinizde!

Meguiar’s Heavy Duty Multi Purpose Cleaner Ağır Leke Temizleyici, temizlenmesi zor olan kir ve lekeleri gidermek için profesyonel ürün grubumuz ile birlikte geliştirilmiştir. Çok yönlü bir temizleyici olup; yol kirine maruz kalan ve yıkamalarla bu kirlerin çıkmadığı lastik, davlumbaz, çamurluk, fren balataları gibi dış aksamlarda; günlük kullanımda kirlenen ve yıpranan halı, döşeme gibi iç kısımlarda kullanılabilir. Meguiar’s Ağır Leke Temizleyici, hem iç hem de dış aksamlarda aracınızın hak ettiği “Yeni” görünümünü oluşturacak ve kirleri güvenle gidermenizi sağlayacak güçlü bir formüle sahiptir.

DAVLUMBAZ, LASTİK, VİNİL, KAUÇUK, TRİM, PLASTİK, KROM, YÜRÜYEN AKSAMLAR, ÇAMURLUK, HALI VE DÖŞEME GİBİ YÜZEYLERDE MÜKEMMEL TEMİZLİK SAĞLAR. Kiri, lekeyi ve tozu kolayca temizleyen profesyonel ürün gücünde formülü, vinil, kauçuk, plastik, döşeme gibi hassas yüzeylerde güvenle temizleme imkanı sağlar.

Meguiar's Heavy Duty Multi Purpose Cleaner Ağır Leke Temizleyici'yi Nasıl Kullanacağım?

Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

Ürünün renk atması yaratıp yaratmadığını kontrol etmek için küçük ve göz ile görülmeyen bir alanda yüzey ile uyumunu kontrol edin.

Ürünü mikrofiber beze sıkıp uygulayın veya temizlenmesini istediğiniz yüzeye direkt olarak sıkın.

Daha sonra silin veya su ile durulayın.

PROFESYONEL İPUCU: Davlumbazları Meguiar’s Heavy Duty Multi Purpose Cleaner Ağır Leke Temizleyici ile temizledikten sonra davlumbazlara parlaklık sağlamak için Supreme Shine Plastik, Vinil ve Torpido Temizleyici & Koruyucu püskürtün ve kurumasını bekleyin. Lastikleri Meguiar’s Heavy Duty Ağır Leke Temizleyici ile temizledikten sonra lastiklerde en iyi ve derin, ıslak bir görünüm oluşturmak için favori lastik parlatıcı ürününüzü kullanın.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.