Far Bakımı ve Önemi Nedir?

15 Ağustos 2016
Far Bakımı ve Önemi Nedir?

Farlarınızı değiştirmek yerine, yenileyerek tasarruf etmeye ne dersiniz?

Düzenli bakımı yapılmayan farlar zaman yenik düşerek; eskir, sararır, solar ve görüş mesafesinin de kısalmasına yol açar. Zamanla eskimiş ve sararmış farlarınız, çirkin bir görünüm oluşturur fakat en önemlisi, görüş mesafesi kısaldığından, yolculuklarda hem sizin hem de karşıdan gelen araçların can güvenliğini riske atar. Sararmış farlarda, far ışığı berrak ve net bir şekilde yansıtılmadığından, önünüzü görmekte ve karşıdaki aracın sizi görmesinde zorluklar yaşanabilir.

Şimdi sizlere bir teklif sunacağız... "Eski farlarınızı değiştirmek yerine, basit bir uygulama ile ilk günkü haline getirebileceksiniz" desek ne dersiniz? Çok cezbedici değil mi?

Meguiar's olarak, farlarınızı değiştirmeden ilk günkü haline getirmeyi " nasıl daha kolay hale getiririz?" sorusunu yıllar önce kendimize sorarak yola çıktık ve artık siz Meguiar's Tutkunları'na birçok far bakım ürünü sunmaktayız. Meguiar's far bakım ürünleri ile farlarınızı çok kolay bir şekilde ilk günkü haline getirebilir; farlarınızın berraklığını ve netliğini geri kazandırabilirsiniz*

*İçten kararma, içten sararma gibi durumlarda, eğer daha önce far sökme gibi işlemler yapmadıysanız, profesyonellere başvurun.

Meguiar's far bakım ürünlerini tanıyalım:

Perfect Clarity Headlight Restoration Two Step Kit (İki Aşamalı Far Tamir Kiti)

Farların parlaklığını geri getirmenin en BASİT ve en EFEKTİF yolu!

1 yıla kadar farlarınız temiz kalır ve zımparaya gerek duymadan kolayca oksitlenmeyi giderir.
Adım-1: Temizle Adım-2: Parlat ve Koru

Matlaşmış, sararmış, oksitlenmeye uğramış farları hızlıca ve kolayca onarır.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

One Step Headlight Restoration Kit (Tek Aşamalı Far Bakım Kiti)

Matkabınız ile uygulama imkanı. Bütün saydam plastikler üzerinde güvenli ve etkili çözüm. Matkap ucu aparatı, zımpara ve PlastX birleşimi ile mükemmel sonuç.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Headlight Lens Correction Kit Far Tamir ve Koruma Kiti

İnatçı kir ve lekeler üzerinde tam etkili ürün.

Aşınmayı, sararmayı ve buğulanmayı herhangi bir ekipman kullanmadan giderip; saydam bir parlaklık ve berraklık oluşturabilirsiniz. İçeriğinde bulunan zımparalar ile profesyonelce far bakımı yapabilirsiniz.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

PlastX Saydam Plastik Yüzey Temizleyici ve Cila

Saydam plastikleri kolayca ilk günkü haline getirir. İnce çizikleri, oksitlenmeyi ve sanayi kirlerini yok eder.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Headlight Protectant Far ve Saydam Plastik Koruyucu

Farlarınızın uzun süre yepyeni görünmesini sağlar. UV ışınlarının oluşturduğu sararmayı ve dış etkenlerden gelen zararlara karşı korur. Sık kullanıldığında farlarınızı yeni görünümüne kavuşturur.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

Far Bakımı Uygulama Örneği (Uygulama, Perfect Clarity Headlight Restoration Two Step Kit İki Aşamalı Far Tamir Kiti ile yapılmıştır)

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.