Meguiar's D17001 Hyper-Dressing Çok Amaçlı Koruyucu Nedir, Nasıl Uygulanır?

19 Aralık 2017
Meguiar's D17001 Hyper-Dressing Çok Amaçlı Koruyucu Nedir, Nasıl Uygulanır?

Hyper-Dressing ile motorunuz emin ellerde.

Bugüne kadar, su bazlı koruyucuların seyreltme oranı bire bir olmuştur ya da saf kullanılmaktaydılar. Meguiar’s Hyper-Dressing Çok Amaçlı Koruyucu, doğal görünümden parlağa kadar 4:1 oranına kadar karıştırılabilir. Kontrollü parlaklık ve uzun süreli koruma özelliği ile oldukça ekonomik bir üründür. Anti-statik özellikli formülü sayesinde uygulanan yüzeyin toz tutmamasını sağlar, plastik parçaların çatlamasını önler ve kirlenmesini geciktirir. Tek bir üründe, motor, lastik, kauçuk gibi yüzeylerde, her tip profesyonel uygulama için verimli bir parlatıcı ve koruyucudur.

ÖZELLİKLERİ

•Aracınızın içinde ve dışında mümkün olan en yüksek parlaklık.

•İstenilen parlaklık seviyesine göre 4:1 oranına kadar seyreltilebilir.

•Su bazlıdır.

•Anti-statik özelliği ile toz tutmama sağlar ve motor parçalarının çatlamasını önler.

KARIŞIM ORANI

Yüksek Parlaklık     Saf veya 1:1

Orta Derece Parlaklık     2:1

Saten Görünüm     3:1

Doğal Görünüm     4:1

Meguiar's Hyper-Dressing Çok Amaçlı Koruyucu'yu Nasıl Kullanacağım?

NOT: Lastiklere uygularken, lastiklerin dönmesinden kaynaklı, boyalı plastiklerde leke oluşumunu önlemek için lastikleri iyice silin.

•İstediğiniz parlaklığa göre seyreltilmiş ürünü D20170 Sprey Şişe (Çok Amaçlı Parlatıcı İçin) ile yüzeye püskürtün veya ürünü beze sıkıp yüzeye uygulayın.

•Ürünün yüzeyde kurumasını bekleyin.

PROFESYONEL İPUCU: Motor parçalarının parlaklığını geri kazandırmak için ürünü kullanmadan önce motoru D108 Motor Temizleyici ile temizleyin ve kurulayın. Ardından istediğiniz miktarda seyreltilmiş Hyper Dressing Çok Amaçlı Koruyucuyu uygulayın ve yüzeyde kurumasına izin verin.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

NOT: Profesyonel ürünlerimizin satışı sitemizde bulunmamaktadır. Size en yakın satış noktası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.