Meguiar's D12001 Glass Cleaner Cam Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

30 Kasım 2017
Meguiar's D12001 Glass Cleaner Cam Temizleyici Nedir, Nasıl Uygulanır?

Kristal berraklığında camlar artık hiç de zor değil.

Meguiar’s Glass Cleaner Cam Temizleme Sıvısı ağır buğu kalıntılarını, yol kirini, camın iç yüzeyinde oluşan nikotin tabakasını, böcek ve sinek kalıntılarını parlak, kristal berraklığında ve çiziksiz bir cam görünümü oluşturarak kolaylıkla temizler. Konsantre olan bu ürünün her birinden eşit miktarda on adet karışım elde edebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

•Profesyoneller için özel olarak formüle edilmiştir.

•Cam yüzeyini çizmeden, homojen bir temizlik.

•Amonyak içermez.

•Cam filmlerine zarar vermez.

KARIŞIM ORANI

10:1

Meguiar's Glass Cleaner Cam Temizleyici'yi Nasıl Kullanacağım?

•En iyi sonuçlar için cam yüzeyinin dokunulabilecek kadar soğuk olmasına ve doğrudan güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat edin.

•10:1 oranında seyreltilmiş ürünü D20120 Sprey Şişe (Cam Temizleme Sıvısı İçin) kullanarak doğrudan temizlemek istediğiniz cam yüzeye sıkın.

•Meguiar’s Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi kullanarak cam yüzeyini silin. Mikrofiber Bezi katlayarak kullanarak, cam yüzeyini her zaman bezin temiz tarafı ile silmiş olursunuz.

PROFESYONEL İPUCU: Camın dış yüzeyinde ürünü silerken, ürünü bez ile yatay hareketler kullanarak silin. Camın iç yüzeyinde ise dikey hareketler ile silme işlemini gerçekleştirin. Bu yöntem ile camın hangi tarafında çizgilerin oluşup oluşmadığını kolaylıkla görmenize yardımcı olur.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

NOT: Profesyonel ürünlerimizin satışı sitemizde bulunmamaktadır. Size en yakın satış noktası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.