Meguiar's D11101 Shampoo Plus Cilalı Yıkama Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

28 Kasım 2017
Meguiar's D11101 Shampoo Plus Cilalı Yıkama Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

Aracınızı cilalamaya yıkayarak başlayın.

Meguiar’s Shampoo Plus geleneksel yıkama şampuanları veya köpüklerin aksine, aracınızın yüzeyindeki kiri ve çamuru temizlerken; ardında çok parlak bir yüzey bırakır. Shampoo Plus Cilalı Yıkama Şampuanı, özel yağları ve lüks köpük formülünü birleştirerek, en yumuşak boyalarda bile yüzeyi çizmeden, kiri yüzeyden güvenle temizler ve boyayı besler. Güçlü polimerlerle zenginleştirilmiş formülü, aracınızda derin bir parlaklık oluşturur ve mükemmel bir yansıma elde etmenize yardımcı olurken, ardında pürüzsüz bir kaygan yüzey bıraktığı için aracını sürekli yıkayan kişiler için mükemmel bir seçim olacaktır.

ÖZELLİKLERİ

•Besleyici polimerler parlaklığı artırır.

•Zengin yağlı formülü, aracınızı yıkarken çizilmeyi önler.

•Hoş kokuludur.

•pH nötrdür (8.6 – 9.5)

KARIŞIM ORANI

128:1

Meguiar's Shampoo Plus Cilalı Yıkama Şampuanı'nı Nasıl Kullanacağım?

•5 litre suya 1 kapak ürünü ekleyin ve köpürtün.

•Meguiar’s Wash Mitt Mikrofiber Yıkama Eldiveni kullanarak aracınızın tavanından yıkamaya başlayın. Daha sonra aşağılara doğru ilerleyin.

•Su ile iyice durulayın.

•Meguiar’s Water Magnet Kurulama Bezi kullanarak aracınızı iyice kurulayın.

PROFESYONEL İPUCU: Aracınızı yıkarken her zaman, biri yıkama ürününün, diğerinin pis suyun ve kirin bulunduğu ve yıkama eldiveninin kirlerden arındırıldığı olmak üzere, 2 adet kova kullanmanızı öneririz.

PROFESYONEL İPUCU-2: Yıkama esnasında istenmeyen çizikleri önlemek için her zaman 2 yıkama eldiveni kullanın. Biri aracın üst kısımlarında, daha az kir bulunan bölgelerde kullanmak için; diğeri ise aracın daha kirli alt kısımları için. Bu basit teknik, en kirli panellerin bile ayrı ayrı temizlenmesini sağlayarak, çiziklerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

NOT: Profesyonel ürünlerimizin satışı sitemizde bulunmamaktadır. Size en yakın satış noktası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.