Meguiar's D11001 Hyper Wash Oto Yıkama Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

22 Kasım 2017
Meguiar's D11001 Hyper Wash Oto Yıkama Şampuanı Nedir, Nasıl Uygulanır?

1 galon ile yüzlerce araç yıkayabileceğinizi biliyor musunuz?

Meguiar’s araç yıkama şampuanlarına devrim niteliğinde bir yenilik getiriyor. Geleneksel araç yıkama şampuanlarının tipik seyreltme oranları Meguiar’s Hyper Wash Oto Yıkama Şampuanı ile karşılaştırıldığında eski teknoloji kalmaktadır. Yenilikçi teknoloji ve teknikler kullanılarak tasarlanan oto yıkama şampuanımız, zengin köpük bileşimi ile 400:1 seyreltme oranı sağlamaktadır. Bu zengin köpük bileşimi 400:1 oranında seyreltildiğinde bile koruma sağlamaktadır. Doğada çözünebilir formülü, tamamen zararsızdır. Kiri ve çamuru yüzeyden güvenle ve etkili bir şekilde kaldırırken; ardında derin, parlak bir yüzey bırakır.

ÖZELLİKLERİ

•Çok yüksek konsantre formül (400:1)

•Zengin köpüğü mükemmel performans sağlar.

•Doğada çözünebilir.

•pH nötrdür (9 – 9,8)

KARIŞIM ORANI

400:1

Meguiar's Hyper Wash Oto Yıkama Şampuanı'nı Nasıl Kullanacağım?

•20 litre suya 1 kapak ürünü ekleyin ve köpürtün.

•Meguiar’s Wash Mitt Mikrofiber Yıkama Eldiveni kullanarak aracınızın tavanından yıkamaya başlayın. Daha sonra aşağılara doğru ilerleyin.

•Su ile iyice durulayın.

•Meguiar’s Water Magnet Kurulama Bezi kullanarak aracınızı iyice kurulayın.

PROFESYONEL İPUCU: Aracınızı yıkarken her zaman, biri yıkama ürününün, diğerinin pis suyun ve kirin bulunduğu ve yıkama eldiveninin kirlerden arındığı olmak üzere, 2 kova kullanmanızı öneririz.

PROFESYONEL İPUCU-2: Yıkama esnasında istenmeyen çizikleri önlemek için her zaman 2 yıkama eldiveni kullanın. Biri aracın üst kısımlarında, daha az kir bulunan bölgelerde kullanmak için; diğeri ise aracın daha kirli alt kısımları için. Bu basit teknik, en kirli panellerin bile ayrı ayrı temizlenmesini sağlayarak, çiziklerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Ürünümüze ulaşmak için TIKLAYIN

NOT: Profesyonel ürünlerimizin satışı sitemizde bulunmamaktadır. Size en yakın satış noktası için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Facebook Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.